Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Apartmány Marin

Chorvatsko, Istrie, Pula

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
9 °C - Možnost deště
9 °C - Možnost deště

Popis

Pláž : oblázková a skalnatá, lehátka a slunečníky (za poplatek)., každý apartmán má vlastní parkování, ručníky a povlečení.

Sport a zábava

Tenisové kurty, vodní sporty.

Ostatní

Název města je řeckého původu (Pola – město). Ve 2. století př.n.l., v období císaře Augusta, se stalo součástí římské kolonie. Z tohoto tzv. zlatého období zůstala řada památek a archeologických nálezů, jako například proslulý amfiteátr, Augustův chrám, Herkulova a Zlatá brána atd. V období Rakousko-Uherské monarchie se stala Pula hlavním vojenským přístavem. Vyvíjí se jako turistické středisko, především pro své okolí – Brijunské souostroví (na západě), Punty Verudely a medulinské reviéry (na jihu).,Domácí mazlíčci : nejsou povoleni.,Při příjezdu : hlaste se na adrese ulica Vladimira Gortana 34 A, Pula.,Check in/out : od 15 hod./do 10 hod.

Ubytování

A2+2 klimatizovaný apartmán - 1/2 pokoj, rozkládací gauč pro 2 osoby v obývacím pokoji, kuchyňský a jídelní kout, TV/sat, sprcha/WC, terasa • B4 klimatizovaný apartmán - 2/2 pokoje, obývací pokoj, kuchyňský a jídelní kout, TV/sat, sprcha/WC, terasa • B4+2 klimatizovaný apartmán - 2/2 pokoje, rozkládací gauč pro 2 osoby v obývacím pokoji, kuchyňský a jídelní kout, TV/sat, sprcha/WC, terasa.

Poloha

V Pule, 100 m od moře a 1 km od centra Puly.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Istrie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat