Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Pula

Chorvatsko, Istrie, Pula

Ubytování Hotel
Počasí
26 °C - Jasno
26 °C - Jasno
Cena za osobu od 1 098 Kč

Dostupných: 83 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Pěkný a útulný hotel je situovaný jen 200 m od průzračného azurového moře, které lemuje čistou oblázkovou pláž. Ve vzdálenosti pouhé 1,5 km se nachází centrum malebného a romantického letoviska Pula, které patří mezi nejkrásnější a nejfotogeničtější města na Istrii a návštěvníci se sem díky pohádkově krásnému prostředí velice rádi vracejí. Hotel Pula je po kompletní renovaci a jeho skvostné nové vybavení je velice moderní.
Od moře: Asi 200.
Od centra: 1 500.

Popis

Recepce, směnárna, sejf, restaurace, bar, internetový koutek, venkovní bazén se sladkou vodou, dětský bazén, tenisový kurt, fitness, diskotéka, výtah, parkoviště.
Oblázková: asi 200 m od hotelu s pozvolným vstupem do moře, pobřeží skalnaté.

Stravování

Polopenze – snídaně a večeře formou bufetu.

Ubytování

Hotel Pula nabízí příjemné ubytování hotelového typu a nabízí možnost ubytování ve dvoulůžkových klimatizovaných pokojích s možností přistýlky, některé pokoje jsou orientovány na mořskou stranu. Bližší popis každého typu pokoje naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.
P 1/1.
Obsazenost 1 osoba, klimatizovaný jednolůžkový pokoj, s vlastním sociálním zařízením, TV/SAT, telefon, trezor, fén.
P 1/2.
Obsazenost 2 osoby, klimatizovaný dvoulůžkový pokoj, s vlastním sociálním zařízením, TV/SAT, telefon, trezor, fén.
P 1/2+1.
Obsazenost 3 osoby, klimatizovaný dvoulůžkový pokoj s přistýlkou, s vlastním sociálním zařízením, TV/SAT, telefon, trezor, fén.
P 1/2 M.
Obsazenost 2 osoby, klimatizovaný dvoulůžkový pokoj, s vlastním sociálním zařízením, TV/SAT, telefon, trezor, fén. Pokoj orientovaný na mořskou stranu.
P 1/2+1 M.
Obsazenost 3 osoby, klimatizovaný dvoulůžkový pokoj s přistýlkou, s vlastním sociálním zařízením, TV/SAT, telefon, trezor, fén. Pokoj orientovaný na mořskou stranu.
P 1/2 BM.
Obsazenost 2 osoby, klimatizovaný dvoulůžkový pokoj, s vlastním sociálním zařízením, TV/SAT, telefon, trezor, fén. Pokoj s balkonem, orientovaný na mořskou stranu.
P 1/2+1 BM.
Obsazenost 3 osoby, klimatizovaný dvoulůžkový pokoj s přistýlkou, s vlastním sociálním zařízením, TV/SAT, telefon, trezor, fén. Pokoj s balkonem, orientovaný na mořskou stranu.

Ostatní

10% při zakoupení zájezdu do 15.2.2017.
Info: Check-in: 14.00 hod. / check-out: 10.00 hod.

Sport a zábava

Venkovní bazén, tenisový kurt, plážový volejbal, stolní tenis, vodní sporty, stezky na procházky a jogging, animační programy nejen pro děti, bazén pro děti.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat