Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Kemp Stoja

Chorvatsko, Istrie, Pula

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
7 °C - Jasno
7 °C - Jasno
Cena za osobu od 1 728 Kč

Dostupných: 863 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Kemp Stoja se rozkládá na polostrůvku Stoja v Pule, jen asi 3 km od jejího historického centra. V kempu Stoja jste blízko kulturního dění největšího města Istrie Puly, ale zároveň jste v krásném přírodním prostředí mimo ruchu města. Výhledy na krásné skalnaté pobřeží Vás úchvátí. Bohaté zázemí kempu Vám připraví pohodlnou a zábavnou dovolenou.
Od moře: Asi 20.
Od centra: Asi 3000.

Popis

A la carte restaurace Mediteran (speciality z masa a ryb, těstoviny, pizza,...), bar Stoja (sendviče, zmrzlina, teplé a studené nápoje,...), směnárna, supermarket, obchůdek se suvenýry, kiosek, Wi-Fi na recepci (zdarma), prádelna, půjčovna kol a skútrů (otevřena červen-září), masáže, dětské hřiště, parkování. Bohaté zázemí pro různé sporty - basketbal, plážový volejbal, badminton, stolní tenis, minigolf, potápění, vycházkové a běžecké trasy, v okolí také cyklotrasy. Animační programy (v angličtině) pro dospělé, miniklub pro děti.
Oblázková a skalnatá: přímo u kempu, na pláži jsou sprchy. Kemp se rozkládá na polostrůvku s několika krásnými oblázkovými (vhodné i pro rodiny s dětmi) a skalnatými plážemi. Některé z pláží jsou přístupné i pro pejsky.

Sport a zábava

Bohaté sportovní zázemí - půjčovna kol a skútrů (otevřena červen-září), basketbal, plážový volejbal, badminton, stolní tenis, minigolf, potápění, vycházkové a běžecké trasy, v okolí také cyklotrasy. Animační programy pro děti i dospělé. V Pule bohaté kulturně-spoločenské vyžití.

Ubytování

Kemp Stoja nabízí příjemné ubytování v 5-lůžkových mobilhomech, s vybaveným kuchyňským koutem a soc. zařízením a terasou, za poplatek možnost klimatizace. Některé mobilhomy jsou orientované na mořskou stranu. Bližší popis jednotlivých typů mobilehomů naleznete níže v popisu ubytovací jednotky.
M.HOME 5.
Obsazenost 2-5 osob, 5-lůžkový mobilhome s kuch. koutem a soc. zařízením. Možnost klimatizace.
M.HOME 5 M.
Mobilehome orientovaný na mořskou stranu; obsazenost 2-5 osob, 5-lůžkový mobilhome s kuch. koutem a soc. zařízením. Možnost klimatizace.

Stravování

Vlastní. Možnost využití nabídky restaurace přímo v kempu.

Ostatní

Sleva 20% při zakoupení zájezdu do 15.2.2018.
Info: Check-in: 16.00 hod. / check-out: 10.00 hod.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat