Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Camp Arena Stoja

Chorvatsko, Istrie, Pula

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
6 °C - Jasno
6 °C - Jasno
Cena za osobu od 1 592 Kč

Dostupných: 851 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Klidná, na soukromém poloostrově a v dobře udržované zahradě. Restaurace a bary cca 500 m. Obchody cca 200 m. Pula cca 3,5 km (autobusové spojení za poplatek).

Popis

Skalnatá, příkře se svažující pláž cca 50 m. Rekreační komplex se 127 ubytovacími jednotkami. Restaurace, bar, minimarket, směnárna a kiosek/obchod se suvenýry. Dětské hřiště, miniklub, dětský animační program (polovina května-polovina září): tanec, jazyková škola, hry a workshopy. Max. počet osob nesmí být překročen.

Sport a zábava

Zdarma: sportovní animace (polovina května-polovina září): jogging, pilates, aerobic. Za poplatek: basketbal, plážový volejbal, badminton, potápění, minigolf, stolní tenis, tenis (cca 500 m, externě). Za poplatek: masáže.

Ubytování

Třípokojové mobilní domy (F4F): cca 24 m2, obývací pokoj s posezením, 1 pokoj s dvoulůžkem, 1 pokoj se 2 lůžky a závěsným (rozkládacím) lůžkem pro dítě, klimatizace (cca 10 €/den), sat. TV, kuchyňský kout (4-plotýnkový sporák, chladnička), sprcha, WC, terasa.Třípokojové mobilní domy (F4G): na straně k moři, jinak jako F4F.

Stravování

Bez stravy.

Ostatní

Ideální pro rodiny s dětmi možnost dovolené se psem .
Ideální pro rodiny s dětmi. Možnost dovolené se psem.
Info: Parkování: parkoviště zdarma; domácí zvíře: cca 12 €/den; cena ubytování zahrnuje: elektřinu, vodu, závěrečný úklid, lázeňskou taxu, ručníky, ložní prádlo; vzít s sebou: utěrky a prostírání; příjezd/minimální délka pobytu: denně/3 noci, 16.6.-13.7. a 1.9.-7.9. denně/5 nocí, 14.7.-31.8. denně/7 nocí; začátek nájmu: 16 h.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat