Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Vila Zanini

Chorvatsko, Istrie, Pula

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
4 °C - Zataženo
4 °C - Zataženo

Poloha

Pješčana Uvala je turistické středisko vzdálené asi 4 km od centra Puly, ležící v blízkosti Punty Verudely. Má překrásné nejen oblázkové, ale i písečné pláže, podle nichž se letovisko jmenuje, s pozvolným přístupem do moře. Místa jsou vhodná pro strávení klidné dovolené s pěkným koupáním. Vila Zanini je vzdálena 200 m od moře a pláže, 150 m od centra, obchodu a restaurace. Nabízí možnost parkování ve dvoře u domu. Možnost využití pračky na dotaz. Wi-Fi zdarma.

Popis

Překrásné oblázkové a písčité pláže. Asi 200 m od vily.

Ubytování

A4+1 (2. patro + podkroví) – 2 ložnice, kuchyně, koupelna, SAT/TV, terasa, výhled na moře, gril, klimatizace v ceně. A2+1 - oddělená ložnice, kuchyně, koupelna.

Doprava

Možnost dopravy vlastní nebo autobusem. Odjezdy autobusů jsou vždy v pátek, návrat v neděli. Možnost zakoupení místenky. Zakoupením místenky si rezervujete místo v autobuse dle svého přání (výběr strany autobusu, řada nebo přibližná místa, nikdy ne čísla sedaček, jelikož každý autobus je jinak číslovaný). Upozorňujeme, že se může přání lišit např. o řadu, z důvodu velikého počtu klientů a autobusů. S ohledem na kapacitu zavazadlového prostoru autobusu je maximální počet 1 zavazadlo na osobu do 20 kg. Při nedodržení počtu zavazadel a dané váhy bude za nadváhu do max. 5 kg účtován poplatek dle zaslaných pokynů týden před odjezdem.

Stravování

Vlastní. Možnost dokoupit snídaně nebo večeře v místní restauraci (i na jednotlivé dny). Informace u chorvatské agentury po příjezdu. Orientační ceny: snídaně 5 eur/osoba/den, večeře 12 eur/osoba/den.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Istrie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat