Vyhledat zájezd

Hotely Girandella

Chorvatsko, Istrie, Rabac

Ubytování Hotel
Počasí
17 °C - Jasno

Poloha

Hotelový komplex centrální budovy a tří pavilonů se nachází uprostřed zeleně, ve vzdálenosti 100–300 metrů od moře. Od centra města je vzdálen asi 20 minut chůze (možno využít turistický vláček). Vzhledem k poloze v mírném svahu a nutnosti překonávat schody k pláži není vhodné pro osoby se sníženou pohyblivostí.

Popis

V centrální budově je vstupní hala s recepcí. Ubytování je pouze v přilehlých pavilonech. V komplexu jsou dále k dispozici – restaurace, aperitiv bar, kavárna, obchod a otevřený bazén s mořskou vodou, dětský klub a hřiště. WI-FI na recepci zdarma.Dlouhá, členitá pláž vybavená sprchami, kde se střídají přírodní kamenité pláže s romantickými oblázkovými zátokami, vhodnými i pro děti. Vzdálenost od pavilonů je 100–300 metrů. Pro svou úpravu a čistotu byly pláže v Rabacu oceněny tzv. Modrou vlajkou.

Sport a zábava

Blízké sportovní centrum nabízí tenisové kurty, minigolf, stolní tenis, půjčovna člunů. Volejbalové hřiště vedle bazénu. Taneční hudba.

Ubytování

Dvoulůžkové s přistýlkou nebo menší s manželským lůžkem, vždy s vlastním příslušenstvím, většina pokojů má balkon, některé jsou obrácené na mořskou stranu. Všechny pokoje jsou vybaveny SAT-TV a chladničkou.

Stravování

V centrální restauraci bufetovým způsobem.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Istrie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat