Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Girandella

Chorvatsko, Istrie, Rabac

Ubytování Hotel
Počasí
13 °C - Skoro zataženo
13 °C - Skoro zataženo

Ubytování

353 pokojů ve 3 pavilonech, pokoje s dvojpostelí a pohovkou a třílůžkové pokoje. Dvoulůžkové pokoje mají plochu 17 m2, dvoulůžkové pokoje s přistýlkou pokoje mají plochu 21 - 25 m2 dle typu pokoje, standardní třílůžkové pokoje mají plochu 31 - 35 m2.

Poloha

Turistická vesnička Girandella, stojící mezi borovicemi nad oblázkovou pláží, je ideální volbou pro aktivní rodiny. Výčet požitků a aktivit ve vesničce je téměř nekonečný – od širokého výběru prostorných rodinných pokojů s ohromujícím výhledem na Kvarnerský záliv, kreativních programů pro děti každého věku v Maro clubu, tenisových kurtů, minigolfu, cyklistiky, běžeckých a vycházkových tras a potápěčského centra až po fantastickou bufetovou restauraci s předváděcím vařením.

Popis

Recepce, směnárna, internet, bazén.

Sport a zábava

Večerní animační a zábavné programy od května do září, animační sportovní a rekreační programy od května do září, Maro club pro 3 věkové skupiny (pod restaurací Girandella), Teens club, dětské hřiště, bohaté sportovní vyžití v okolí apartmánů, tenisové kurty – 50 m, potápěčské centrum – 200 m, půjčovna kol – 800 m od hotelu.

Stravování

polopenze SLEVA ZA VČASNÝ NÁKUP 10% PŘI REZERVACI A 100% PLATBĚ DO 28.2.2014 polopenze SLEVA ZA VČASNÝ NÁKUP 10% PŘI REZERVACI A 100% PLATBĚ DO 28.2.2014

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Istrie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat