Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Vila Matija

Chorvatsko, Istrie, Rabac

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
3 °C - Sněžení
3 °C - Sněžení

Ubytování

A2 – dvoulůžkový apartmán s kuchyňkou, WC, sprcha; A2+2 (4 osoby) – 1. patro, ložnice s manželským lůžkem, obývací místnost se 2 lůžky; A2+3 (5 osob) – 2. patro, ložnice s manželským lůžkem a přistýlkou, obývací místnost se 2 lůžky; A4+1 (5 osob) – 3. patro, 2 ložnice, v jedné z ložnic přistýlka. apartmány mají SAT/TV, kávovar, balkon nebo terasu.

Stravování

Vlastní.

Doprava

Možnost dopravy vlastní nebo autobusem. Odjezdy autobusů jsou vždy v pátek, návrat v neděli. Možnost zakoupení místenky. Zakoupením místenky si rezervujete místo v autobuse dle svého přání (výběr strany autobusu, řada nebo přibližná místa, nikdy ne čísla sedaček, jelikož každý autobus je jinak číslovaný). Upozorňujeme, že se může přání lišit např. o řadu, z důvodu velikého počtu klientů a autobusů. S ohledem na kapacitu zavazadlového prostoru autobusu je maximální počet 1 zavazadlo na osobu do 20 kg. Při nedodržení počtu zavazadel a dané váhy bude za nadváhu do max. 5 kg účtován poplatek dle zaslaných pokynů týden před odjezdem.

Poloha

Vila Matija je vzdálena od pláže 200 m, od restaurace a obchodu 150 m. K dispozici jsou parkovací místa, výhled na moře.

Popis

Oblázková s pozvolným vstupem do vody.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Istrie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat