Vyhledat zájezd

Apartmány a Bungalovy Rona

Chorvatsko, Istrie, Barbariga

Strava Bez stravy
Ubytování Studio I Apartmán
Délka pobytu 8 dní
Doprava Vlastní
Další názvy
Apartmány Rona
Počasí
14 °C - Možnost deště

Popis

Parkování přímo u apartmánů je za příplatek, možnost parkování zdarma 200-300 m od apartmánů. Krásné oblázkové pláže. Klimatizované a renovované apartmány a bungalovy s moderním nábytkem, zvířata jsou povolena, možnost parkování za příplatek.

Stravování

Vlastní.

Ostatní

Krásná příroda s olivovými plážemi, v okolí řada antických památek.

Ubytování

Apartmány Barbariga jsou kompletně renovovány. Apartmán A1 standard pro 2+2 osoby – v přízemí kuchyňka s jídelním koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, v patře se nachází ložnice s manželskou postelí, sprcha/WC, balkon, před apartmánem se nachází terasa s grilem; apartmán A2 superior pro 2+2 osoby - přízemní apartmán v řadě terasových apartmánů, kuchyňka s jídelním koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, sprcha/WC, ložnice s manželskou postelí, prostorná zahrada s posezením a grilem; A4 superior pro 2+3 osoby v přízemí – obývací místnost s kuchyňkou, jídelním koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby a rozkládacím lůžkem pro 1 osobu, ložnice s manželskou postelí a lůžkem pro 1 osobu, sprcha, WC, terasa s grilem; apartmán A4 superior pro 2+3 osoby – v prvním patře, obývací místnost s kuchyňkou, jídelna a rozkládací gauč pro 2 osoby a rozkládací lůžko pro 1 osobu, ložnice s manželskou postelí a lůžkem pro 1 osobu, sprcha/WC; apartmán A6 superior pro 4+2 osoby – obývací místnost s jídelnou a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, kuchyňka, dvě ložnice z toho 1 s manželskou postelí (SAT/TV) a druhá ložnice se 2 samostatnými lůžky, SAT/TV, sprcha/WC, prostorná terasa; bungalov A3 standard pro 4+2 osoby se skládá z klimatizovaného obývacího pokoje s kuchyňkou, jídelním koutem s rozkládacím gaučem pro 2 osoby (140 cm široký), ložnicí s francouzským lůžkem a ložnicí se 2 samostatnými lůžky, SAT/TV, sprcha/WC, prostorná terasa. Všechny typy apartmánů mají vybavenou kuchyňku (mikrovlnná trouba, kávovar, lednice s mrazáčkem), klimatizaci, moderní nábytek.

Poloha

Barbariga leží na západním pobřeží Istrie mezi Rovinjí na severu a Pulou na jihu. Vzdálenost od obou měst je přibližně 20 km. Barbariga je obklopena krásnou přírodou a olivovými plantážemi. V okolí Barbarigy se nachází řada antických památek.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Istrie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat