Vyhledat zájezd

Apartmánový Dům Rona Volta

Chorvatsko, Istrie, Červar Porat

Strava Bez stravy
Ubytování Studio I Apartmán
Délka pobytu 8 dní, 9 dní, 10 dní
Doprava Autobusová , Vlastní
Další názvy
Apartmány Rona Volta
Apartmány Rona Volta
Počasí
10 °C - Možnost deště

Dovolená s dětmi

Popis

Apartmánový dům s recepcí a grilem, v parkové části letoviska, velmi blízko centra i moře, s klimatizací i WiFi v ceně, vhodé pro rodiny.
Čtyřpodlažní apartmánový dům je zasazen do parku se stromy a posezením u grilu, pár kroků od promenády, spojující obchody, restaurace, kavárny a cukrárny se zónou pláží. Objekt disponuje 30 moderními apartmány. Letovisko je vhodné pro rodiny s malými dětmi.Upozorňujeme na atraktivní polohu 5 km nad známým a rušným letoviskem Poreč.
 

Ubytování

Vybavení pokojů: moderní design, vybavený kuchyňský kout, lednice a mrazáček, MV trouba, příslušenství, klimatizace v obývací části, SAT/TV, radio, CD přehrávač, kávovar, balkón, příslušenství - sprcha a WC MONO 4: mansarda - otevřená galerie v podkroví, 1. patro - francouzské lůžko a lůžko pro dítě do 8 let ve výklenku, přízemí - denní část, rozkládací pohovka pro dva, 31 m2. BILO 4: více typů apartmánů, ložnice, - francouzské lůžko, obývací místnost - rozkládací pohovka pro 2 os. (šíře 140 cm), 25–35 m2. BILO 5 COMFORT: ložnice - francouzské lůžko, obývací místnost - rozkládací pohovka pro dva, rozkládací pohovka pro 1 osobu (šíře 140 cm), 31 m2. BILO 6 mezonet: 2x příslušenství, ložnice - francouzské lůžko, obývací místnost - rozkládací pohovka 140 cm pro dva, otevřená galerie v patře - francouzské lůžko, otevřená galerie v patře nad obývákem - francouzské lůžko, 44 m2 1 apartmán - místo příslušenství navíc na galerii dětské lůžko (délka 120 cm), pro malé dítě v obýváku - rozkládací pohovka pro 1 osobu.

Stravování

Vlastní vaření.

Poloha

100 m od moře, 250 m od městské pláže - oblázky a plata.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Istrie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat