Vyhledat zájezd

Hotel Istra

Chorvatsko, Istrie, Rovinj

Ubytování Hotel
Počasí
26 °C - Oblačno
26 °C - Oblačno
Cena za osobu od 12 320 Kč

Dostupných: 24 zájezdů Zobrazit zájezdy

Sport a zábava

Škola windsurfingu, pronájem motorek, lodí (malý přístav), zahradní šachy, plážový volejbal, tenisové kurty, stolní tenis, basketbal, volejbal, fotbal, bowling.

Ubytování

Klimatizovaný pokoj – TV/sat, telefon, přístup na internet, trezor, minibar, sprcha/WC, vysoušeč vlasů, balkon.

Stravování

Snídaně a večeře – švédské stoly.

Ostatní

Mnozí považují Rovinj za nejkrásnější město na istrijském pobřeží. Nachází se na ostrově, v typickém středověkém středomořském slohu, náspem je spojen s pevninou. Rovinj střeží už zdaleka viditelný kostel sv. Eufemie, s nejvyšší kostelní věží v Istrii (63 m), věž je napodobenina zvonice na náměstí sv. Marka v Benátkách.,Domácí mazlíčci : nejsou povoleni.,Check in/out : po 13 hod./do 11 hod.

Poloha

Na ostrově Sv. Andrea (Crveni otok), cca 15 minut lodí z Rovinje (doprava zdarma), auta zůstávají v Rovinji na parkovišti Lamanova (nehlídané) nebo na chráněném parkovišti ACI Marina (za poplatek).

Popis

Pláž : skalnatá, oblázková, vhodná i pro děti., krytý bazén se sladkou vodou, whirpool, 4 venkovní bazény (2 pro dospělé a 2 pro děti) se sladkou i mořskou vodou, lehátka, slunečníky, restaurace, koktejl bar, rybí restaurace, pizzerie, welnesss centrum, fitness centrum, obchody, trafiky.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat