Vyhledat zájezd

Hotel Melia Coral

Chorvatsko, Istrie, Umag

Ubytování Hotel
Počasí
17 °C - Jasno
Cena za osobu od 10 780 Kč

Dostupných: 40 zájezdů Zobrazit zájezdy

Sport a zábava

14 tenisových kurtů (tenisové školy), vodní sporty, minigolf, plážový volejbal, stolní tenis, hřiště na basketbal, půjčovna kol a skateboardů.

Ubytování

Hotel pouze pro osoby nad 16 let., klimatizovaný pokoj - TV/sat, telefon, minibar, sprcha/WC, vysoušeč vlasů, balkon.

Stravování

Snídaně a večeře – švédské stoly.

Ostatní

Městečko na západním břehu Istrie. Staré městské jádro leží na poloostrově, na zbytcích římské pevnosti. Už staří Římané si vybrali toto městečko k odpočinku a rekreaci vzhledem k jeho mírnému podnebí a moři. Časem se Umag stal známým turistickým střediskem, s důrazem na sportovní aktivitu – hlavně tenis (turnaj ATP). V okolí: možné procházky a jízda na kole, vinná cesta.,Domácí mazlíčci : nejsou povoleni.,Check in/out : od 14-23 hod./do 12 hod.

Popis

Pláž : betonová a skalnatá (100 m), písečná, vhodná i pro osoby se zdravotním postižením., krytý bazén s mořskou vodou (uzavřen od července do září), 3 venkovní bazény s mořskou vodou, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma (omezené množství), wellness centrum ve stylu „Dálného východu“, nabízí rozmanité exotické masáže, různé sauny (finská, thajská), bahenní zábaly, ošetření obličeje, whirpool, apod., restaurace, taverna, cocktail bar, kadeřnictví, prodejna suvenýrů, vinný bar, terasa s taneční živou hudbou, parkoviště.

Poloha

V borovém lese, 3 km od Umagu.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat