Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Apartmány Polynesia

Chorvatsko, Istrie, Umag

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
13 °C - Déšť
13 °C - Déšť
Cena za osobu od 876 Kč

Dostupných: 3 075 zájezdů Zobrazit zájezdy

Sport a zábava

Tenisové kurty, minigolf, stolní tenis, půjčovna kol, tobogán. Taneční terasy a nedaleko diskotéka.

Poloha

Starší apartmány jsou situovány uprostřed borového háje, asi 3 km severně od městečka Umag. S centrem města je středisko spojeno turistickým vláčkem.

Ubytování

Všechny apartmány jsou vybaveny lůžkovinami a základním nádobím na vaření. Mají jídelní kout, kuchyňskou linku s miniledničkou (umístěnou v předsíni), vlastní příslušenství, SAT-TV, telefon, balkon nebo terasu. Studio pro 2-3 osoby má v denním pokoji dvě lůžka a rozkládací křeslo. Apartmán pro 3 osoby má v denním pokoji jedno lůžko a oddělenou ložnici se dvěma lůžky. Apartmán pro 4 - 5 osob má v denním pokoji dvě lůžka a případně další rozkládací lůžko, oddělenou ložnici se dvěma lůžky.

Popis

Centrální recepce se směnárnou, restaurace, kavárna. Ve středisku Katoro je dále supermarket, obchod se suvenýry, novinové stánky, lékař, bazén se sladkou vodou včetně dětského bazénku, tobogán. Další bazén se sladkou vodou je přímo u pláže. Parkování je možné přímo u apartmánů. Možnost pobytu psa za poplatek (platí se na místě). Internetový koutek na recepci. Nově možnost pronájmu elektrického nebo mechanického kola (automat s několika stanovišti v okolí Umagu). Rozsáhlá přírodní kamenitá pláž včetně uměle vytvořených betonových ploch na slunění se nachází ve vzdálenosti 100–500 metrů od apartmánů. Dno je místy písčité a mírně se svažující do moře. Pláž je nově upravena a vylepšena.

Stravování

Individuální, možnost dokoupení bufetové polopenze v centrální restauraci střediska.

Ostatní

- kvalitní zázemí služeb - programy pro děti - bazény se sladkou vodou.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat