Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Apartmány Savudrija

Chorvatsko, Istrie, Umag

Ubytování Studio I Apartmán
Cena za osobu od 2 205 Kč

Dostupných: 3 zájezdů Zobrazit zájezdy

Sport a zábava

Tenisové kurty, minigolf, plážový volejbal, vodní sporty.

Popis

Malá apartmánová osada tvořená dvoupodlažními vilami s apartmány v přízemí i patře. Možnost využít blízkou restauraci s terasou přímo na moři. Možnost parkování, WI-FI za poplatek. Nově vybudovaný bazén s mořskou vodou, lehátka u bazénu se platí asi 20 HRK za den. Kamenitá pláž, lemovaná plochými kamennými platy, se vstupy do vody asi 150 m od apartmánů. V blízkosti je neoficiální nudistická pláž.

Ubytování

Apartmány jsou vybaveny lednicí, základním nádobím a lůžkovinami, dále k vybavení patří satelitní TV a telefon. V přízemí je terasa, v patře balkon, všechny apartmány mají krb. Čtyřlůžkové apartmány mají ložnici se dvěma lůžky, obývací pokoj s kuchyňským koutem a dalšími dvěma lůžky, vlastní příslušenství. Šestilůžkové apartmány mají dvě ložnice, v každé po dvou lůžkách, obývací pokoj s kuchyňským koutem a dalšími dvěma lůžky, vlastní příslušenství.

Stravování

Individuální, možnost dokoupení bufetové polopenze v centrální restauraci. Večeře zahrnují i neomezené množství nápojů (víno, pivo, nealkoholické nápoje).

Ostatní

- klidné prostředí - otevřené moře - velmi čistá voda - skvělé mikroklima.

Poloha

Samostatný areál, situovaný na výběžku pevniny, na okraji borového lesa s bujnou vegetací, asi 9 km od centra Umagu v oblasti Basanija.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat