Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Sol Aurora

Chorvatsko, Istrie, Umag

Ubytování Hotel
Počasí
11 °C - Jasno
11 °C - Jasno
Cena za osobu od 9 800 Kč

Dostupných: 15 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ubytování

Klimatizovaný pokoj - TV/sat, telefon, sejf, minibar, sprcha/WC, vysoušeč vlasů, balkon, (pokoje jsou přizpůsobeny lidem s omezeným pohybem).

Stravování

Plná penze formou buffetu: snídaně (7:00-10:00), oběd (12:00 – 14:00), večeře (19:00 – 22:00), nápoje k jídlu zdarma (místní víno, čepované pivo, voda, nealkoholické nápoje, překapávaná káva, čaj), snack občerstvení u bazénu (10:00 – 18:00), Looby bar (8:00 – 24:00) – podávání místních nealkoholických a alkoholických nápojů, expresso kafé a čaj; dovážené nápoje, víno a pivo v lahvi se podávají za poplatek.

Ostatní

Městečko na západním břehu Istrie. Staré městské jádro leží na poloostrově, na zbytcích římské pevnosti. Už staří Římané si vybrali toto městečko k odpočinku a rekreaci vzhledem k jeho mírnému podnebí a moři. Časem se Umag stal známým turistickým střediskem, s důrazem na sportovní aktivitu – hlavně tenis (turnaj ATP). V okolí: možné procházky a jízda na kole, vinná cesta.,Speciální nabídka :Sleva za včasný nákup 15% při rezervaci do 15.3.2017,Domácí mazlíčci : nejsou dovoleni.,Check in/out : od 14 hod./do 12 hod.

Popis

Pláž : betonová a skalnatá; velká travnatá plocha., restaurace, restaurace á la carte, kavárna, masážní salon, internetový koutek, 2 venkovní bazény pro dospělé a děti, parkoviště., TK Katoro, celodenní a večerní animace pro dospělé a děti od 5 do 13 let.

Sport a zábava

Tenis, badminton, stolní tenis, šipky, lukostřelba, bowling, aerobic, pilates, domino, karty atd.

Poloha

V komplexu Katoro, v borovém lese, 30 m od moře.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat