Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Village Sol Stella

Chorvatsko, Istrie, Umag

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
27 °C - Jasno
27 °C - Jasno
Cena za osobu od 1 376 Kč

Dostupných: 564 zájezdů Zobrazit zájezdy

Stravování

Vlastní, možnost dokoupení polopenze nebo snídaně. Stravování probíhá formou bufetu.

Ostatní

20% sleva při zakoupení zájezdu do 15.2.2017.
Info: Check-in: 14.00 hod. / check-out: 12.00 hod.

Poloha

Renovovaný komplex vil, apartmánů a bungalovů v překrásné zátoce leží asi 2 km od Umagu, asi 100–200 m od pláže a uměle vytvořené zátoky.
Od moře: Asi 100-200.
Od centra: Asi 2000.

Popis

Standardně vybavené apartmány s příslušenstvím, některé s možností klimatizace. Součástí každého apartmánu je kuchyňský kout, balkon nebo terasa. U domu je parkovací místo.
Oblázková i kamenitá: asi 100 až 200 m od apartmánů.

Ubytování

Renovované apartmány pro 3 a 4 osoby jsou účelně zařízeny a vybaveny vlastním sociálním zařízením (sprcha nebo vana, WC, fén), ložním prádlem, TV/SAT, internetem, telefonem, trezorem, kuchyňským koutem se základním nádobím, menší chladničkou, elektrickým vařičem a kávovarem. Některé z apartmánů jsou přízemní - vhodné pro postižené osoby.
BILO 3.
Obsazenost 3 osoby, asi 30 m2, apartmán s 1 dvoulůžkovou ložnicí, obývací místnost s 1 lůžkem, kuch. koutem se základním nádobím, el. vařič, kávovar, malá chladnička, soc. zařízení, TV/SAT, Wi-Fi, klimatizace, telefon, trezor, balkon/terasa.
BILO 4.
Obsazenost 4 osoby, asi 35 m2, apartmán s 1 dvoulůžkovou ložnicí, obývací místnost s 2 lůžky, kuch. koutem se základním nádobím, el. vařič, kávovar, malá chladnička, soc. zařízení, TV/SAT, Wi-Fi, klimatizace, telefon, trezor, balkon/terasa.
BILO 4 SUP.
Obsazenost 4 osoby, asi 37 m2, apartmán s 1 dvoulůžkovou ložnicí, obývací místnost s 2 lůžky, kuch. koutem se základním nádobím, el. vařič, kávovar, malá chladnička, soc. zařízení, TV/SAT, Wi-Fi, klimatizace, telefon, trezor, balkon/terasa.

Sport a zábava

Půjčovna kol, fotbal, potápěčský klub, pronájem vodních rekvizit, basketball, volejbal, tělocvična/fitness, tenis, stolní tenis, venkovní plavecký bazén vhodný i pro děti. Mini klub, Teen klub. Aquapark ISTRALANDIA poblíž Novigradu - tato unikátní atrakce se rozprostírá na 80 000 m2 a nabízí spoustu zábavy, adrenalinu a dobrodružství pro děti i dospělé - skluzavky, tobogány, bazén s vlnobitím, hydromasážní bazény, dětské brouzdaliště s vodním hradem a další. Hosté se zabaví při hodinách latinsko-amerických tanců, bowlingu, volejbalu, nebo díky animačním programům. Vše doplňuje velké množství barů a restaurací.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat