Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Sol Umag

Chorvatsko, Istrie, Umag

Ubytování Hotel
Počasí
26 °C - Jasno
26 °C - Jasno
Cena za osobu od 3 596 Kč

Dostupných: 150 zájezdů Zobrazit zájezdy

Popis

Pláž : betonová a skalnatá, cca. 5m; slunečníky a lehátka za poplatek., restaurace, kavárna, restaurace a la carte, aperitiv bar, snack-bar u bazénu, prodejna novin a suvenýrů, kadeřnictví, TV místnost, venkovní bazén, bazén pro děti, vnitřní bazén, wellness, solárium, celodenní a večerní animace pro dospělé a děti od 5 do 13 let, Club 4 (dětský koutek) pro děti do 4 let, fitness studio, pro dospělé gymnastika, aerobic, parkoviště.

Ubytování

Klimatizovaný pokoj - TV/sat, telefon, internetové připojení (za poplatek), sejf, minibar, vysoušeč vlasů, vana/WC, balkon; pokoje v hotelu jsou přizpůsobené i invalidům.

Poloha

V komplexu Katoro, 1 km od centra Umagu, přímo u moře.

Stravování

Snídaně a večeře - švédské stoly.

Ostatní

Městečko na západním břehu Istrie. Staré městské jádro leží na poloostrově, na zbytcích římské pevnosti. Už staří Římané si vybrali toto městečko k odpočinku a rekreaci vzhledem k jeho mírnému podnebí a moři. Časem se Umag stal známým turistickým střediskem, s důrazem na sportovní aktivitu – hlavně tenis (turnaj ATP). V okolí: možné procházky a jízda na kole, vinná cesta.,Domácí mazlíčci : nejsou povoleni.,Check in/out : 14 - 23 hod./do 12 hod.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat