Vyhledat zájezd

Hotel Club Valamar Tamaris

Chorvatsko, Istrie, Poreč

Strava All inclusive, All inclusive light, Light, Light All inclusive, Light all inclusive, all inclusive light, light All Inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 5 dní, 8 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 15 dní
Doprava Autobusová , Vlastní
Další názvy
Hotel Valamar Club Tamaris
Hotelový komplex Valamar Club Tamaris
Valamar Club Tamaris
Počasí
10 °C - Možnost deště

Dovolená s dětmi Dovolená a potápění

Ubytování

313 pokojů / 639 lůžek,  2 pokoje pro hosty se speciálními potřebami, jednolůžkové pokoje, dvojlůžkové pokoje, rodinné pokoje, všechny pokoje mají balkón, klimatizace, v rodinných pokojích platí zákaz kouření. Dětská postýlka na vyžádání  5 Eur/den - platba na místě.

 

Stravování

All inclusive light.

Popis

Oblázková, písečná, dlážděná a travnatá pláž v přírodním prostředí – 100 m od hotelu, na pláži si lze zarezervovat místo. Aktivity – venkovní bazén s různými vodními efekty a vodním dělem, vyhřívaný venkovní bazén s hydromasáží a vodopády, venkovní bazén pro děti do 6 let,  hloubka bazénu: 60 cm, mělký bazén pro malé děti.Týmy animátorů s profesionálním hlídáním dětí, Maro club pro děti 4-12 let s hracím koutkem s atrakcemi, Pestrý program aktivit pro celou rodinu od dubna do října, večerní zábavný program od dubna do října, galavečeře s ohňostrojem (jednou týdně od června do září),  Maro club (pro děti do 16 let): džusy a nealkoholické nápoje z automatu zdarma – během dne, party se zmrzlinou,  dětské hřiště, herna pro děti: biliáry, pinball, videohry, simulátory řízení a vzdušný hokej, Maro disco a Maro kino. Babysitting (1-3 roky) zdarma v místnosti, pro děti babysitting na hotelovém pokoji (1-3 roky) – za příplatek. Na přání vybavení pro malé děti (vybavení k přebalování a dětské postýlky). Parkování zdarma, směnárna, obchod s tabákem a suvenýry, internetový koutek,  zdarma wifi internet – lobby, konferenční místnost až pro 40 osob, hotel je přizpůsoben lidem se zvláštními potřebami. Autopůjčovna a taxislužba. Místní klinika v apartmánové vesničce, možnost zavolat lékaře na pokoj. Půjčování kol zdarma.

Poloha

Rezort Valamar Club Tamaris nabízí bohatý výběr ubytování pro rodiny s dětmi: Club Hotel, vily a luxusní vily, velké rodinné apartmány Casa Palma a vilu Lighthouse. Všichni hosté, bez ohledu na zvolený typ ubytování, mohou využívat bohatou nabídku zařízení a služeb hotelu Valamar Club Tamaris, včetně vynikajících možností stravování, bazénů, sportovních aktivit a fantastických animačních programů pro děti v Maro clubu. Široká řada vzrušujících vzdělávacích a sportovních aktivit pro děti všeho věku, vedených profesionálními animátory, a spousta atraktivních možností vyžití pro rodiče dělají z Valamar Clubu Tamaris nejlepší rodinný rezort v Chorvatsku. Zde můžete smysluplně trávit čas spolu, a přitom dát všem členům rodiny prostor, aby dělali, co mají rádi.

   

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Istrie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat