Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Komplex TS Belvedere

Chorvatsko, Istrie, Vrsar

Ubytování Studio I Apartmán
Cena za osobu od 2 292 Kč

Dostupných: 817 zájezdů Zobrazit zájezdy

Popis

Nachází se zde 16 pavilonů, recepce, hlavní budova s klimatizovanou resturací, bar, internert, moderní venkovní bazén, lehátka a slunečníky u bazénu, parkoviště.
Kamenitá a oblázková: s betonovými moly na opalování, asi 50-200 m od komplexu. Pláž je oceněna Modrou vlajkou.

Sport a zábava

Komplex nabízí k vyžití venkovní bazén a dětský bazén, v blízkosti jsou tenisové kurty, stolní tenis, minigolf, hřiště pro míčové hry a dětské hřiště. Vodní sporty jsou pro toto místo samozřejmostí. Jistě potěší i animační programy či večery s živou hudbou. Aquapark ISTRALANDIA poblíž Novigradu - tato unikátní atrakce se rozprostírá na 80 000 m2 a nabízí spoustu zábavy, adrenalinu a dobrodružství pro děti i dospělé - skluzavky, tobogány, bazén s vlnobitím, hydromasážní bazény, dětské brouzdaliště s vodním hradem a další. Hosté se zabaví při hodinách latinsko-amerických tanců, bowlingu, volejbalu, nebo díky animačním programům. Vše doplňuje velké množství barů a restaurací.

Ubytování

Komplex Belvedere nabízí velice příjemné ubytování apartmánového stylu. Ubytování je zajištěno ve 3 až 4-lůžkových apartmánech typu MONO, BILO a 5-lůžkových apartmánech typu TRILO. Apartmány jsou čisté a útulně zařízené. Bližší popis každého typu apartmánu naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.
MONO 3.
Obsazenost 3 osoby, studio cca 40 m2, ložnice (se 2 lůžky) oddělena od obývacího pokoje (s rozkládacím gaučem pro 1 osobu) skleněnou stěnou, kuch.kout (plně vybavený, mikrovlnná trouba), vlastní soc.zařízení (fén), klimatizace, TV/SAT, telefon, trezor, internet, terasa.
BILO 3.
Obsazenost 3 osoby, cca 30-38 m2, 2-lůžková ložnice, obývací místnost s rozkládacím lůžkem pro 1 osobu a s kuch. koutem (plně vybavený, mikrovlnná trouba), vlastní soc.zařízení (fén), klimatizace, TV/SAT, telefon, trezor, internet, balkon.
BILO 3M.
Obsazenost 3 osoby, cca 30-38 m2, 2-lůžková ložnice, obývací místnost s rozkládacím lůžkem pro 1 osobu a s kuch. koutem (plně vybavený, mikrovlnná trouba), vlastní soc.zařízení (fén), klimatizace, TV/SAT, telefon, trezor, internet, balkon. V 1. linii u moře.
BILO 4.
Obsazenost 4 osoby, cca 45-51 m2, 2-lůžková ložnice, obývací místnost s rozkládacím lůžkem pro 2 osoby a s kuch. koutem (plně vybavený, mikrovlnná trouba), vlastní soc.zařízení (fén), klimatizace, TV/SAT, telefon, trezor, internet, balkon.
TRILO 5.
Obsazenost 5 osob, cca 45-55 m2, dvě 2-lůžkové ložnice, obývací místnost s rozkládacím lůžkem pro 1 osobu a s kuch. koutem (plně vybavený, mikrovlnná trouba), vlastní soc.zařízení (fén), klimatizace, TV/SAT, telefon, trezor, internet, balkon.

Stravování

Vlastní. Možnost dokoupení polopenze (snídaně a večeře formou bufetu), nebo pouze snídani nebo večeři.

Ostatní

Sleva 20% při koupi zájezdu do 15.2.2017.
Info: Check-in: 15.00 hod. / check-out: 10.00 hod.

Poloha

Komplex Belvedere je situovaný v klidné lokalitě, na velmi pěkném místě v blízkosti pláže. Centrum letoviska Vrsar je od apartmánů vzdáleno asi 500 metrů. Pěkný zážitek a dobrou náladu zajistí procházky po zdejším krásném pobřeží a průzračné, křišťálově čisté azurové moře zaručuje neopakovatelné koupání.
Od moře: 50-200.
Od centra: 500.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat