Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotelový komplex Funtana

Chorvatsko, Istrie, Vrsar

Ubytování Hotel
Počasí
7 °C - Možnost deště
7 °C - Možnost deště

Popis

Recepce v centrální budově, internetový kout za poplatek, restaurace, aperitiv bar, snack bar, dětské hřiště, mini club. Venkovní bazén se sladkou vodou, dětský bazén a sluneční terasa s lehátky a slunečníky zdarma (omezený počet). Wi-Fi v prostorách recepce a na bazénu zdarma. Bezplatné parkování. Dva tenisové kurty, stolní tenis, minigolf, plážový volejbal, vodní sporty, půjčovna kol. Celodenní animace pro dospělé i děti, na terase u bazénu taneční hudba.

Ubytování

2lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky, sociální zařízení,vysoušeč vlasů, SAT-TV, telefon, trezor, klimatizace a balkon částečně orientovaný na mořskou stranu. Možnost dokoupení ledničky (v omezeném množství, za poplatek 10 HRK/den). .

Poloha

50 m od přírodní skalnaté pláže 2 km od Vrsaru 6 km od Poreče.
Ve vesničce Funtana, 2 km od Vrsaru a 6 km od Poreče. Hotelový komplex se skládá z centrální budovy a čtyř pavilonů, které stupňovitě po schodech klesají k moři a jsou vzdálené cca 50 m od přírodní skalnaté pláže s upravenými plochami na slunění. K dispozici je malá oblázková pláž s pozvolným vstupem do vody. Lehátka zdarma (v omezeném počtu). .

Stravování

All inclusive. Snídaně, obědy a večeře formou bufetu. V době oběda a večeře nápoje (pivo, víno, nealko), 10:00–24:00 místní nápoje (domácí víno, pivo, voda, nealko), 10:00-22:00 čaj, káva, zmrzlina, 12:00–16:00 nabídka lehkých jídel (těstoviny, rizoto, salát), 17:00 - 18:00 sendviče, pizza, sladké pečivo, 21:00 - 24:00 nabídka místních alkoholických nápojů.

Ostatní

Komlex se skládá z centrální budovy a čtyř pavilonů.
Venkovní bazén se sladkou vodou dětský bazén mini club klimatizace Wi-Fi all inclusive .

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Istrie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat