Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Pineta

Chorvatsko, Istrie, Vrsar

Ubytování Hotel
Počasí
29 °C - Oblačno
29 °C - Oblačno
Cena za osobu od 3 709 Kč

Dostupných: 180 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ubytování

Hotel Pineta nabízí příjemné ubytování hotelového typu, odpovídající evropskému standardu ve své kategorii. Ubytování je zajištěno v 1-lůžkových a ve 2-lůžkových pokojích, některé jsou s možností přistýlky. Většina pokojů je s balkonem příp. i orientované na mořskou stranu. Bližší popis každého typu pokoje naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.
P 1/1 BM.
Obsazenost 1 osoba, jednolůžkový pokoj s vlastním sociálním zařízením, TV/SAT, WI-FI, klimatizace, minibar.
P 1/2 B.
Obsazenost 2 osoby, dvoulůžkový pokoj s vlastním sociálním zařízením, TV/SAT, WI-FI, klimatizace, telefon, minibar, balkon orientovaný na park.
P 1/2 BM.
Obsazenost 2 osoby, dvoulůžkový pokoj s vlastním sociálním zařízením, TV/SAT, WI-FI, klimatizace, telefon, minibar, balkon orientovaný na mořskou stranu.
P 1/2+1 BM.
Obsazenost 3 osoby, dvoulůžkový pokoj s přistýlkou a s vlastním sociálním zařízením, TV/SAT, WI-FI, klimatizace, telefon, minibar, balkon orientovaný na mořskou stranu.

Popis

Recepce s trezorem, restaurace s terasou nabízející výbornou istrijskou kuchyni, piano bar, kavárna, wellness (masáže, sauna, vířivka), klimatizovaná posilovna, venkovní a vnitřní bazén, dětský venkovní a vnistřní bazén, internet, parkování, konferenční místnost, hotel má bezbariérový přístup.
Kamenná-skalnatá: vzdálená asi 100 m od hotelu s betonovými plochami na opalování, část pláže je upraveno pro děti s pozvolným vstupem. Na pláži jsou sprchy, možnost pronájmu lehátek a slunečníků (za poplatek).

Sport a zábava

Vnitřní a venkovní bazén i pro děti, nimace pro děti, animace pro dospělé, půjčovna jízdních kol, potápění, vodní pólo, vodní sporty, posilovna, wellness, tenisové kurty, stolní tenis, minigolf, hřiště pro míčové hry.

Stravování

Snídaně - formou bufetu s teplými a studenými pokrmy, obilovin a pečiva (podává se od 7 hodin do 10 hodin). Možnost dokoupení polopenze - večeře formou bufetu (podává se od 18:30 do 21:00 hodin v hotelu Pineta nebo Belvedere Restaurant) Restaurace je ideální pro zvláštní výživové požadavky vegetariány, diabetiky a sportovce v tréninku. Obědové balíčky jsou k dispozici na vyžádání.

Ostatní

10% sleva při koupi zájezdu do 15.2.2017.
Info: Check-in: 13.00 hod. / check-out: 11.00 hod.

Poloha

Hotel Pineta se nachází ve starobylém městečku Vrsar, na zeleném kopci s krásným výhledem na promenádu a na město. Cesta k moři a bazénu leží ve stínu borovic. Hotel Pineta má prostornou terasu, kde si můžete vychutnat příjemnou atmosféru a strávit tak ničím nerušenou dovolenou.
Od moře: Asi 100.
Od centra: 200.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat