Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Cavtat

Chorvatsko, Jižní Dalmácie, Cavtat

Ubytování Hotel
Počasí
14 °C - Oblačno
14 °C - Oblačno

Poloha

Hotel Cavtat se nachází v tichém prostředí přes cestu od zátoky, přímo v centru okouzlujícího města Cavtat. Dopřejte si odpočinek a plnou relaxaci během svého pobytu. Personál tohoto hotelu zajišťuje vysokou kvalitu služeb pro každého klienta během pobytu, jelikož jejich cílem je co nejefektivnější uspokojení potřeb každého ze zákazníků.

Popis

Recepce, střešní bazén s lehátky, klimatizace, parkování, prádelna, WI-FI připojení, spa, směnárenské služby. Hotel zajišťuje svou vlastní soukromou pláž.

Sport a zábava

Organizované exkurze.

Ubytování

Hotel Cavtat nabízí 4 typy prostorných a pohodlných pokojů a jednu romantickou suitu. Classic double room zahrnuje dvoulůžko, WI-FI připojení, telefon, klimatizaci, televizi, trezor, toaletní příslušenství, detektor požáru, koupelnu se sprchovým koutem a fénem. Tento pokoj je pouze ve variantě s výhledem do zahrady. Informace o vyšších kategoriích ubytování u CK.

Stravování

Snídaně formou bufetu, restaurace.

Program

Program pobytového zájezdu: 1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Ostrava) Split, transfer do hotelu, ubytování, nocleh. 2.den - den do návratu : Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů. Poslední den: Snídaně, volno volný program, transfer na letiště, odlet ze Splitu, let na trase do Prahy (Ostravy).

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Jižní Dalmácie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat