Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Epidaurus

Chorvatsko, Jižní Dalmácie, Cavtat

Ubytování Hotel
Cena za osobu od 2 127 Kč

Dostupných: 80 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Na okraji letoviska. Restaurace a bary cca 100 m. Obchody cca 800 m. Centrum cca 1 km. Dobré autobusové spojení do Dubrovniku - v hlavní sezoně přímo od hotelu.

Popis

Přímo na oblázkové pláži s pozvolným vstupem do moře. Lehátka a slunečníky na pláži zdarma. V zimě 2017 renovovaný hotel nabízí 312 pokojů na 5 patrech s výtahy. Přijímací hala s recepcí a trezory k pronajmutí, TV místnost, restaurace, bar, obchod. Ve venkovním areálu sladkovodní bazén, bar u bazénu a terasa na opalování. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma (dle dostupnosti). Internetový koutek za poplatek, WiFi v lobby zdarma. Samostatný dětský bazén, dětské hřiště, dětský animační program, dětské židličky, miniklub (4-12 let). Dětská postýlka: na vyžádání zdarma.

Sport a zábava

Zdarma: aerobic, boccia, stolní tenis, volejbal, aqua aerobic. Denní, večerní a sportovní animační program. Za poplatek: 9 antukových tenisových kurtů (z toho 3 s osvětlením), tenisová škola a vodní sporty na pláži.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A/A3A): klimatizace (1.7.-31.8.), sat. TV, telefon, fén, sprcha, WC, výhled do zahrady. Dvoulůžkové pokoje (A1C/A2C/A3C): balkon s výhledem na moře, jinak stejné vybavení jako A2A. Dvoulůžkové pokoje (A2E/A3E): balkon s bočním výhledem na moře, jinak stejné vybavení jako A2A. Dvoulůžkové pokoje (A2F/A3F): balkon s výhledem do zahrady, jinak stejné vybavení jako A2A. Rodinné pokoje (A2J/A3J/A4J): 2 pokoje s propojovacími dveřmi, balkon s výhledem na moře, jinak stejné vybavení jako A2A. Rodinné pokoje (A2G/A3G/A4G): 1 velký pokoj, jinak stejné vybavení jako A2A. Joker pokoje (A2S/A2R): výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi. Stravování polopenze nebo all inclusive. Snídaně a večeře formou bufetových stolů. Při objednání all inclusive navíc obědy formou bufetových stolů. Pozdní snídaně. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje na baru od 10.00 do 23.00 h. Odpoledne zákusky.

Ostatní

Ideální kombinace relaxace a koupání. S bohatou nabídkou sportovního vyžití.
Info: parkování: parkoviště zdarma; domácí zvíře: ne; příjezd/minimální délka pobytu: denně/3 noci; platba kartou: VISA, MasterCard, Diners.
GPS: 42.587353, 18.226999.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat