Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Villa Pattiera

Chorvatsko, Jižní Dalmácie, Cavtat

Ubytování Hotel
Počasí
13 °C - Možnost deště
13 °C - Možnost deště

Ubytování

Hotel Villa Pattiera nabízí prostorné a esteticky líbivé pokoje s luxusním vybavením, samozřejmostí jsou i pohodlné postele aby klientovi zaručily co nejkvalitnější odpočinek. Standardní pokoj je vybaven luxusním dekorem, dvoulůžkem, soukromou či sdílenou terasou, televizí, WI-FI připojením, trezorem, koupelnou s vanou či sprchovým koutem. Informace o vyšších kategoriích ubytování u CK.

Poloha

Tento čtyřhvězdičkový rodinný hotel je situovaný na začátku promenády starého města Cavtat, ve staletí staré udržované budově. Interiér hotelu je luxusně zařízen v eklektickém stylu.

Stravování

Snídaně.

Popis

Recepce, klimatizace, přistýlka na vyžádání, zahrady, zvířata jsou povoleny, parkování, pokojové služby, WI-FI připojení.

Sport a zábava

Aktivity a organizované exkurze.

Program

Program pobytového zájezdu: 1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Ostrava) Split, transfer do hotelu, ubytování, nocleh. 2.den - den do návratu : Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů. Poslední den: Snídaně, volno volný program, transfer na letiště, odlet ze Splitu, let na trase do Prahy (Ostravy).

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Jižní Dalmácie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat