Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Rixos Libertas

Chorvatsko, Jižní Dalmácie, Dubrovník

Ubytování Hotel
Počasí
13 °C - Déšť
13 °C - Déšť

Poloha

Hotel Rixos Libertas se nachází pouhých 15 minut chůze od starobylého Starého města Dubrovníku a od mezinárodního letiště je vzdálen 24 km.

Popis

​Tento velmi luxusní hotel Rixos Libertas má celkem 254 pokojů a apartmánů. Jednou z hlavních výhod tohoto hotelu je, že převážná většina pokojů má opravdu úžasný výhled na moře a blízký ostrov Lokrum. Dále hotel disponuje velkými kongresovými kapacitami (cca 1200 osob), 2 restauracemi (1 a'la carte), 5 bary, 1 nočním klubem, obrovskou terasou k posezení, wellness centrem ve stylu Dálného východu včetně bazénů, fitness centra, beauty centra, relaxačních prostor atd. K dalším službám hotelu náleží 24h pokojová služba, prádelna, lékař na telefonu, dětský klub, casino, herna, 8 exklusivních obchodů.

Sport a zábava

​Hosté mohou využít všech služeb hotelového SPA a wellness centra, kde jsou dispozici turecké lázně, vnitří i venkovní bazén, řada procedúr atd.

Ubytování

Pokoje jsou moderně vybaveny elegantním nábytkem ve světlých tónech, s klimatizací, plasmovou TV a minibarem, koupelnou se sprchou, vanou a WC, fénem, trezorem, telefonem, balkónem. K dispozici je připojení na internet zdarma. Pozn. pokoje classic jsou s francouzským balkonem a výhledem do vnitrozemí. Pokoje superior mají balkon a výhled na moře.

Stravování

Snídaně s možností dokoupení polopenze.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Jižní Dalmácie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat