Vyhledat zájezd

Hotel Epidaurus

Chorvatsko, Jižní Dalmácie, Cavtat

Strava All inclusive, Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 2 dny, 3 dny, 4 dny, 5 dní, 6 dní, 7 dní, 8 dní, 11 dní, 15 dní
Doprava Letecká , Vlastní
Další názvy
Hotel Epidaurus, Cavtat
Počasí
7 °C - Jasno

Dovolená s dětmi

Poloha

Ideální kombinace relaxace a koupání. S bohatou nabídkou sportovního vyžití. restaurace a bary cca 100 m. Centrum cca 1 km.

Popis

přímo na oblázkové pláži. Lehátka a slunečníky na pláži zdarma. 312 pokojů, výtahy. Přijímací hala s recepcí a trezory k pronajmutí, internetový koutek, TV místnost, restaurace, pizzerie, bar, obchod. Bazén, bar u bazénu a terasa. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma. WiFi zdarma v lobby. dětský bazén, hřiště, miniklub (4-12 let). Dětská postýlka: na vyžádání zdarma.

Sport a zábava

aerobic, boccia, stolní tenis, volejbal, aqua aerobic. Za poplatek: biliár a vodní sporty na pláži.

Ubytování

klimatizace (1. 7.–31. 8. ), sat- TV, telefon, sprcha, WC, fén. Pokoje (A1A/A2A): pokoje až pro 3 osoby, s možností jedné přistýlky, výhled do zahrady. Pokoje (A2C): dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky, až pro tři osoby, s balkonem, výhled na moře. Pokoje (A2E): dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky, balkon, boční výhled na moře. Pokoje (A2F): dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky, balkon, výhled do zahrady. Rodinné p. (A3J/A4J): 2 pokoje s propojovacími dveřmi, balkon, výhled na moře. Rodinné p. (A2G/A3G/A4G): 1 pokoj pro dvě až čtyři osoby, bez možnosti přistýlek, výhled do zahrady. Joker p. (A2S/A2R): výběr polohy a vybavení pokoje přenecháte hoteliérovi.

Stravování

polopenze nebo all inclusive. Snídaně a večeře formou bufetu. Při objednání all inclusive navíc obědy formou bufetových stolů. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje na baru 08.00-24.00 h. Odpoledne zákusky.

Ostatní

parkování: parkoviště v ceně; domácí zvíře: ne; příjezd/minimální délka pobytu: denně/1 noc. 25. 6. - 9.9 denně/3 noci.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Jižní Dalmácie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat