Vyhledat zájezd

Hotel Villa Julija

Chorvatsko, Jižní Dalmácie, Orebič

Strava Bez stravy, Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 9 dní, 10 dní
Doprava Autobusová , Vlastní
Další názvy
Hotel Villa Julija
Villa Julija
Počasí
9 °C - Jasno

Stravování

Stravování formou polopenze - snídaně bufet, večeře výběr ze 4 menu. Do hotelové restaurace je možné zajít po celý den na pizzu, dalmatinskou kuchyni a na mořské speciality.

Ubytování

Ubytování ve 2-lůžkových pokojích s možností 1 přistýlky (může být rozkládací křeslo) nebo ve 4-lůžkových rodinných pokojích, které se skládají ze 2 dvoulůžkových ložnic, s možností 1 přistýlky. Moderně zařízené pokoje mají balkón, koupelnu s WC, ledničku a TV, není zde klimatizace. Doporučujeme malý příplatek za výhled na moře, je opravdu krásný.

Popis

U hotelu jsou menší oblázkové pláže, s pozvolným vstupem do vody, místy je dno moře písčitě. V blízkosti hotelu lze využít tenisové kurty. Před budovou se nachází velká terasa s příjemným posezením pod slunečníky, s možností občerstvení, většinou se zde podávají i snídaně. Na terase 2x týdně hraje hudba k tanci i k poslechu. Součástí vybavení hotelu je aperitiv bar. Připojení WiFi je možné zdarma ve společných prostorách hotelu. Za hotelem je parkoviště zdarma. Obvykle je ubytování od soboty do soboty, na vlastní dopravu je možné vyžádat pobyt od neděle do neděle nebo výjimečně jiný počet noci. V hotelové restauraci je možné zajít po cely den na pizzu, dalmatinskou kuchyni a na mořské speciality.

Poloha

Hotel Villa Julia  patří mezi nejmodernější kapacity v Orebiči, má ideální polohu, 50 m od moře, uprostřed zeleně, poblíž centra městečka (procházkou 15 min).

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Jižní Dalmácie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat