Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Bungalovy Bonaca

Chorvatsko, Jižní Dalmácie, Klek

Bungalovy Bonaca (hlavní fotografie)

13% sleva až

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
14 °C - Oblačno
14 °C - Oblačno
Cena za osobu od 2 436 Kč

Dostupných: 176 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ostatní

Komfortní ubytování*blízko pláže*výhodná cena

Příplatky na místě: pobytová taxa - dítě 12-18 let 4.0 EUR (osoba / týden), pobytová taxa 8.0 EUR (osoba / týden), pes, po potvrzení CK, platba v místě 5.0 EUR (apartmán / den), snídaně kontinentální - objednávka v místě 4.0 EUR (osoba / den), oběd/večeře - objednávka v místě 8.0 EUR (osoba / den), parking 2.0 EUR (apartmán / den).

Poloha

Od pláže - 150 m - 350 od oblázkové a štěrkopískové pláže, od centra - 180 m - 300 m od centra, obchodů, restaurace, pošty.

Ubytování

: terasa k posezení, klimatizace, kuchyňský kout v obýváku, lednice, SAT/TV, Wi Fi připojení, příslušenství, 30 m2, terasa 10 m2BILO 4 - 5: ložnice pro 2 osoby, obývák - rozkládací pohovka – 2 přistýlky, rozkládací křeslo – přistýlka pro 5. osobuTRILO 4: : 2 ložnice pro 2 osoby, oddělená kuchyňka.

Stravování

Vlastní

Popis

Rezort s bungalovy leží v malém letovisku Klek, kde je vše na dosah, směnárna, cukrárna, restaurace, kavárna, tržnice, stánky, tenisové kurty a bělostná oblázková pláž. K ubytování vám majitelé na recepci nabídnou výhodnou polopenzi. Výhodou je ubytování 5. osoby v bungalovu na přistýlce zdarma, byť na určitý úkor komfortu ubytování.

Recepce, parkoviště, sejf, WI-FI na recepci a sportovní potřeby zdarma, krytý gril s kuchyňkou a posezením, dětský koutek, parkoviště.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat