Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Apartmány Korkyra Gardens

Chorvatsko, Jižní Dalmácie, Korčula

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
9 °C - Zataženo
9 °C - Zataženo

Poloha

Apartmány Korkyra Gardens se nachází asi 2 km od města Korčula. Díky výhodné poloze přímo u pláže a uprostřed pínií se komplex stal vyhledávaným místem pro letní dovolenou. V komplexu je 23 apartmánových budov, každá se čtyřmi apartmány. Do Korčuly, neojblíbenějšího města stejnojmenného ostrova, se dostanete příjemnou procházkou podél pobřeží anebo lodním taxi, které vyplouvá z mola u komplexu. Ostrov Korčula patří k největším, nejatraktivnějším a nejhustěji osídleným chorvatským ostrovům. Od pevniny, tedy poloostrova Pelješac, je vzdálen pouhých 1 270 metrů. Mírné středomořské klima a velký počet hodin slunečního svitu umožňuje dovolenou ve větší části roku. Osvěžující letní vítr mistrál zpříjemňuje letní horka a je jako stvořený pro plachtění a surfování. Korčula je ostrovem bujné vegetace a ekologický ráj. Pokrývají ji stovky různých středomořských rostlin a husté borovicové a dubové lesy, po nichž byla nazvána "Černou Korčulou". Jedna z největších předností Korčuly jako rekreačního místa je čistota a průzračnost moře, která dosahuje až 21 metrů.
Od moře: 50.
Od centra: 3 000.

Popis

Venkovní bazén se sladkou vodou, 2 tenisové kurty, 2 restaurace, taverna, aperitiv bar, plážový bar, obchod, hřiště na plážový volejbal, škola potápění, parkování.
Oblázková: asi 50 m od apartmánů, místy kamenitá. Na pláži je bar. Je zde také písečná pláž.

Sport a zábava

Venkovní bazén se sladkou vodou, asi 1 km vzdálený vnitřní bazén vhodný pro plavce a hráče vodního pola, 2 tenisové kurty, plážový volejbal, minigolf, stolní tenis, škola potápění, vodní sporty, úschovna kol, animační programy, dětské hřiště, terasa s živou muzikou. Ve městě Korčula kulturní vyžití.

Stravování

Vlastní. Doporučujeme návštěvu moderní restaurace v Hotelu Bon Repos, která je vzdálená asi 100-200 m od komplexu. Dále taverny, menší restaurace u pláže.

Ostatní

Sleva 20% při koupi zájezdu do 15.2.2017.
Info: Check-in: 14.00 hod. / check-out: 10.00 hod.

Ubytování

Apartmány Korkyra Gardens nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu v 4 až 6-lůžkových apartmánech typu BILO a TRILO s vybaveným kuchyňským koutem, TV/SAT, telefonem, soc. zařízením a balkonem nebo terasou. Bližší popis jednotlivých typů apartmánů naleznete níže v popisu ubytovacích jednotek. Apartmány jsou nově zrenovované, z minulých sezon si je můžete pamatovat pod názvem "Bon Repos".
BILO 4.
Obsazenost 4 osoby, dvoulůžková ložnice, obývací místnost s 2 lůžky (rozkládací gauč) a s kuch. koutem, klimatizace, TV/SAT, WI-FI, telefon, soc. zařízení, fén, balkon nebo terasa.
BILO 5.
Obsazenost 5 osob, ložnice s 3 lůžky, obývací místnost s 2 lůžky (rozkládací gauč) a s kuch. koutem, klimatizace, TV/SAT, WI-FI telefon, soc. zařízení, fén, balkon nebo terasa.
TRILO 6.
Obsazenost 6 osob, 2 dvoulůžkové ložnice, obývací místnost s 2 lůžky (rozkládací gauč) a s kuch. koutem, klimatizace, TV/SAT, WI-FI,telefon, soc. zařízení (2x WC), fén, balkon nebo terasa.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Jižní Dalmácie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat