Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Apartmány Korkyra Gardens

Chorvatsko, Jižní Dalmácie, Korčula

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
8 °C - Jasno
8 °C - Jasno

Poloha

Apartmány Korkyra Gardens**** jsou nově zrekonstruované původní apartmány Bon Repos. Nacházejí se v klidném prostředí v Zátoce mušlí, cca 200 m od moře a 2 km vzdálené od města. Pobyt na jednom z nejkrásnějších ostrovů Chorvatska je vhodný pro rodinnou dovolenou. Z areálu resortu Port 9 Island je velmi dobré lodní spojení do centra Korčuly, do Orebiče a na ostrov Badija. Klienti mohou využívat služby resortu Port 9 Island.

Popis

Oblázkové, místy písečné pláže, dobrý přístup do vody.

Ubytování

Apartmán typ A4 má ložnici se 2 lůžky a obývací pokoj se 2 lůžky, typ C5 má ložnici se 3 lůžky a obývací pokoj se 2 lůžky, typ B6 má 2 ložnice se 2 lůžky a obývací pokoj se 2 lůžky. Všechny typy apartmánů mají klimatizaci, Wi-Fi, telefon, SAT/TV, terasu nebo balkon, parkování, kuchyňský a jídelní kout a vlastní příslušenství. Dětská postýlka na dotaz zdarma.

Stravování

Vlastní. Možnost dokoupení polopenze nebo all inclusive light v hotelu Port 9 Island**** (nutno objednat pro všechny osoby v apartmánu).

Doprava

Možnost dopravy vlastní nebo autobusem. Odjezdy autobusů jsou vždy v pátek, návrat v neděli. Možnost zakoupení místenky. Zakoupením místenky si rezervujete místo v autobuse dle svého přání (výběr strany autobusu, řada nebo přibližná místa, nikdy ne čísla sedaček, jelikož každý autobus je jinak číslovaný). Upozorňujeme, že se může přání lišit např. o řadu, z důvodu velikého počtu klientů a autobusů. S ohledem na kapacitu zavazadlového prostoru autobusu je maximální počet 1 zavazadlo na osobu do 20 kg. Při nedodržení počtu zavazadel a dané váhy bude za nadváhu do max. 5 kg účtován poplatek dle zaslaných pokynů týden před odjezdem.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Jižní Dalmácie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat