Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Liburna

Chorvatsko, Jižní Dalmácie, Korčula

Ubytování Hotel
Počasí
8 °C - Jasno
8 °C - Jasno

Ubytování

Klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky s vlastním příslušenstvím, SAT/TV, fén, telefon, Wi-Fi, minibar, trezor. Pokoje standard jsou bez balkonu, pokoje superior mají balkon. Možnost pokojů Junior suite pro 2 dospělé osoby a 2 děti na dotaz. Pokoje Junior suite jsou s balkonem (většina má 2 balkony) a většina má pohled na moře.

Stravování

Polopenze formou švédských stolů.

Sport a zábava

Sportovní vyžití - tenisové kurty (7 eur/hodina), minigolf (3 eur/hodina). Na pláži je možné půjčit si plachetnice, kola a motorové čluny, potápění, windsurfing. V sezoně živá hudba na terase. Animace pro děti a mini klub (červenec - srpen). Možnost využití wellness centra v hotelu Marko Polo (za poplatek).

Doprava

Možnost dopravy vlastní nebo autobusem. Odjezdy autobusů jsou vždy v pátek, návrat v neděli. Možnost zakoupení místenky. Zakoupením místenky si rezervujete místo v autobuse dle svého přání (výběr strany autobusu, řada nebo přibližná místa, nikdy ne čísla sedaček, jelikož každý autobus je jinak číslovaný). Upozorňujeme, že se může přání lišit např. o řadu, z důvodu velikého počtu klientů a autobusů. S ohledem na kapacitu zavazadlového prostoru autobusu je maximální počet 1 zavazadlo na osobu do 20 kg. Při nedodržení počtu zavazadel a dané váhy bude za nadváhu do max. 5 kg účtován poplatek dle zaslaných pokynů týden před odjezdem.

Poloha

Hotel Liburna se nachází na pobřeží, pár minut pěšky od centra města. Je nově zrekonstruován a je zde klimatizovaná restaurace, taverna, trezor na recepci, výtah, aperitiv bar, lobby bar, recepce, TV místnost, terasa, obchod se suvenýry, venkovní bazén s mořskou vodou, bar u bazénu, Wi-Fi, parkování u hotelu za poplatek.

Popis

Oblázková, cca 60 metrů od hotelu.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Jižní Dalmácie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat