Vyhledat zájezd

Depandance Labineca

Chorvatsko, Jižní Dalmácie, Makarská riviéra - Gradac

Strava All inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 10 dní, 13 dní, 14 dní
Doprava Autobusová
Počasí
25 °C - Jasno

Ostatní

Program ALL INCLUSIVE dále zahrnuje: využívání bazénů (lehátka a slunečníky u bazénu ZDARMA v omezeném množství), 1x týdně dalmatská večeře, tenisové kurty (u hotelu Laguna) po dohodě s recepcí – 1x týdně ZDARMA/pokoj, šipky, hřiště pro basketbal, plážový volejbal, minigolf. Bohatý animační klubový program v rámci NEPTUN KLUBU v prostorách blízkého hotelu Laguna bude probíhat v období od 17.6. do 9.9., ve dnech 3.6. - 17.6. a 9.9. - 23.9. - program pro seniory. Pokoje 1/2+1 SWCBM jsou přednostně obsazovány 3 osobami. Parkování na hlídaném parkovišti za poplatek cca 5 EUR/den, počet parkovacích míst u hotelu je omezen. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek. Lednička v depandanci za poplatek 5 EUR/den (na vyžádání). Nástupní den středa je možný pouze v kombinací s autobusovou či leteckou dopravou.

Stravování

Služby ALL INCLUSIVE – plná penze formou bufetu, odpolední občerstvení od 16:00 do 17:00, večerní občerstvení od 22:00 do 22:30, konzumace místních nealkoholických a alkoholických nápojů od 10:00 do 23:00 na terase.

Ubytování

Pokoj 1/2+2 SWCB a SWCBM - prostornější 2lůžkový pokoj s rozkládacím gaučem vhodným zejména pro 2 děti do 12 let. Pokoj 1/2+1 PREMIER - prostorný dvoulůžkový pokoj vybaven novějším zařízením, s možností přistýlky. Pokoj 1/2+2 PREMIER - dvě 2lůžkové ložnice, denní místnost s balkonem, vybaven novějším zařízením. Součástí všech typů pokojů je sprcha, WC, balkon, SAT TV, WI-FI, telefon, klimatizace.

Poloha

Oblíbený komplex v bezprostřední blízkosti pláže, cca 1 km od centra města.

Popis

Klimatizovaná restaurace, plážová restaurace, aperitiv bar, směnárna, sejf, TV místnost, kongresový sál, terasa, WI-FI.

Oblázková, cca 30-100 m, vhodná pro děti.

Sport a zábava

Venkovní bazén se sladkou vodou, dětský bazén, vnitřní bazén se sladkou vodou (v provozu do 10.6. a od 15.9.), multifunkční hřiště na písku, billiard, stolní tenis, vodní sporty.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Jižní Dalmácie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat