Vyhledat zájezd

Hotel Laguna

Chorvatsko, Jižní Dalmácie, Gradac

Hotel Laguna (hlavní fotografie)

13% sleva až

Strava Plná penze, Plná penze plus, Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní
Doprava Autobusová , Letecká , Vlastní
Další názvy
Depandance Laguna - depandance B
Depandance Laguna - hlavní budova
Depandance Laguna A
Hotel Laguna [chybí obrázky]
...
Počasí
-8 °C - Skoro zataženo
Cena za osobu od 6 342 Kč

Dostupných: 118 zájezdů Zobrazit zájezdy

Dovolená s dětmi

Ubytování

V hlavní hotelové budově. Dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky jsou standardně vybaveny (pokoje, které jsou v ceníku uvedeny s AC, tak mají v ceně klimatizaci).Všechny pokoje mají vlastní koupelnu s WC, televizi (v pokojích s AC je plochá televize), telefon a balkon, který je směrovaný bočně k moři (z důvodu vzrostlých stromů není z některých balkonů zaručen výhled na moře). Možnost zapůjčení mini ledničky za poplatek 5 EUR/den (omezený počet).

Poloha

Oblíbený hotelový komplex leží v severozápadní části Gradace. Skládá se z hlavní hotelové budovy, dvou dependancí, tří tenisových kurtů a parkoviště. Pěkná, asi 1,5 kilometrů dlouhá oblázková pláž s pozvolnějším vstupem do moře, je od hotelu vzdálena pouhých 50 metrů (lehátka za poplatek). Do centra městečka je to asi 10 minut chůze.

Stravování

Formou polopenze – snídaně i večeře bufet. Možnost dokoupení All inclusive light, který navíc zahrnuje obědy a nápoje k obědům a večeřím.

Popis

Hlavní hotelová budova, ve které budou naši klienti ubytováni, je vybavena recepcí se směnárnou, trezorem (za poplatek), TV místností, Wi-Fi na recepci (zdarma), třemi restauracemi, aperitiv barem, dárkovým obchodem a terasou. Většina společenských prostorů je vybavena klimatizací. Parkování osobních vozidel – cena 4 EUR/den.

Sport a zábava

Tenisové kurty s osvětlením, minigolf, stolní tenis, biliár, vodní sporty na pláži, půjčovna loděk a šlapadel (vše za poplatek). V hlavní sezoně hudba k tanci na hotelové terase. Možnosti výletů.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat