Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Astarea 1

Chorvatsko, Jižní Dalmácie, Mlini

Ubytování Hotel
Počasí
4 °C - Sněžení
4 °C - Sněžení
Cena za osobu od 7 560 Kč

Dostupných: 665 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ubytování

Příjemně a moderně zařízené dvoulůžkové pokoje s koupelnou (sprcha a WC), telefonem, TV, klimatizací, většina s balkónem směrem na mořskou stranu (možnost max. 1 přistýlky).

Stravování

Polopenze - snídaně i večeře formou bufetu.

Poloha

Hotel "ASTAREA 1" je nově zrekonstruovaný, leží na svahu a je obklopen bujnou středozemní zelení. Do centra letoviska Mlini je to 8 minut chůze promenádou lemovanou udržovanou zelení. Od Dubrovníku je hotel vzdálen 10 km, spojení je možné místním autobusem nebo lodí přímo pod hotelem.

Popis

Pláž: oblázková, pozvolně se svažující je vzdálená 50 metrů, v moři jsou kamínky a písek. Na pláži je snack bar s grilem. Lehátka a slunečníky za poplatek. Její vzdálenější část je používána jako nudistická. 

Vybavení: klimatizované společenské prostory, hala s recepcí a restaurace, piano bar s terasou, TV sál, prodejna suvenýrů,  směnárna, kadeřnictví, fitness, sauna, vnitřní bazén s mořskou vodou, parkoviště, půjčovna automobilů.

Sport a zábava

Vnitřní bazén, fitness, sauna, masáže, stolní tenis, půjčovna rekvizit na moře, v hotelu hudba k tanci. Další možnosti kulturních a zábavních akcí v Dubrovníku.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat