Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Mlini

Chorvatsko, Jižní Dalmácie, Mlini

Ubytování Hotel
Počasí
4 °C - Sněžení
4 °C - Sněžení
Cena za osobu od 7 980 Kč

Dostupných: 463 zájezdů Zobrazit zájezdy

Sport a zábava

Půjčovna rekvizit na moře, možnost provozování vodních sportů. Za poplatek lze využívat vybavení hotelu "Astarea 1": vnitřní bazén, fitness, sauna, masáže. Další možnosti kulturních a zábavních akcí v Dubrovníku.

Ubytování

Příjemně zařízené dvoulůžkové standard pokoje s balkónem s výhledem do parku nebo na moře a možností přistýlky, koupelnou (sprcha a WC), telefonem, TV nebo pokoje větších rozměrů - superior dvoulůžkové pokoje s balkónem s výhledem do parku nebo na moře a možností přistýlky, koupelnou (sprcha a WC), telefonem, TV.

Popis

Vybavení: recepce, restaurace, letní terasa, TV sál, prodejna potravin a suvenýrů, snack bar, pizzerie, parkoviště, občerstvení na pláži .Pláž: přímo u hotelu, oblázková, pozvolně se svažující, v moři jsou kamínky a písek.

Poloha

Hotel "Mlini"**** je příjemný hotel o velikosti 85 pokojů, většina s balkony směrem na moře, umístěný blízko u pláže, obklopen bujnou středozemní zelení, v centru malého letoviska Mlini. Od Dubrovníku je hotel vzdálen 10 km, spojení je možné místním autobusem nebo lodí.

Stravování

Plná penze.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat