Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel Mlini

Chorvatsko, Jižní Dalmácie, Mlini

Ubytování Hotel
Počasí
30 °C - Jasno
Cena za osobu od 5 463 Kč

Dostupných: 393 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ubytování

Příjemně zařízené dvoulůžkové standard pokoje s balkónem s výhledem do parku nebo na moře a možností přistýlky, koupelnou (sprcha a WC), telefonem, TV nebo pokoje větších rozměrů - superior dvoulůžkové pokoje s balkónem s výhledem do parku nebo na moře a možností přistýlky, koupelnou (sprcha a WC), telefonem, TV. .

Stravování

Snídaně formou bufetu. Možnost dokoupení polopenze - 330,- Kč - 660,- Kč/osoba/den - dle termínu. Možnost dokoupení obědů - 500,- Kč - 660,- Kč/osoba/den - dle termínu.

Poloha

Hotel "Mlini"**** je příjemný hotel o velikosti 85 pokojů, většina s balkony směrem na moře, umístěný blízko u pláže, obklopen bujnou středozemní zelení, v centru malého letoviska Mlini. Od Dubrovníku je hotel vzdálen 10 km, spojení je možné místním autobusem nebo lodí.

Popis

Vybavení: recepce, restaurace, letní terasa, TV sál, prodejna potravin a suvenýrů, snack bar, pizzerie, parkoviště, občerstvení na pláži.Pláž: přímo u hotelu, oblázková, pozvolně se svažující, v moři jsou kamínky a písek.

Sport a zábava

Sport a zábava: půjčovna rekvizit na moře, možnost provozování vodních sportů. Za poplatek lze využívat vybavení hotelu "Astarea 1": vnitřní bazén, fitness, sauna, masáže. Další možnosti kulturních a zábavních akcí v Dubrovníku.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat