Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Komodor

Chorvatsko, Jižní Dalmácie, Pelješac - Orebić

Ubytování Hotel
Počasí
14 °C - Oblačno
14 °C - Oblačno

Poloha

Hotel Komodor leží v osadě Perna. Je to rozlehlý hotel pavilonového typu, který se nachází u pěkné oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře a s jedinečným pohledem na město Korčulu, kam několikrát denně jezdí loď. Cesta z nedalekého Orebiče trajektem na Korčulu trvá okolo 15 minut. Součástí hotelu je recepce, Wi-Fi na recepci, restaurace, venkovní terasa a TV salon. Velké parkoviště cca 50 m od hotelu je zdarma.

Popis

Krásná dlouhá oblázková pláž typická pro Pelješac s dobrým přístupem do moře.

Ubytování

Má jednoduše vybavené dvoulůžkové pokoje s vlastním příslušenstvím a s možností přistýlky, která je možná pouze u pokojů bez balkonu.

Stravování

Polopenze, snídaně formou švédských stolů a večeře servírovaná – výběr z menu (výběr ze 3 jídel), salátový bufet, polévka.

Doprava

Možnost dopravy vlastní nebo autobusem. Odjezdy autobusů jsou vždy v pátek, návrat v neděli. Možnost zakoupení místenky. Zakoupením místenky si rezervujete místo v autobuse dle svého přání (výběr strany autobusu, řada nebo přibližná místa, nikdy ne čísla sedaček, jelikož každý autobus je jinak číslovaný). Upozorňujeme, že se může přání lišit např. o řadu, z důvodu velikého počtu klientů a autobusů. S ohledem na kapacitu zavazadlového prostoru autobusu je maximální počet 1 zavazadlo na osobu do 20 kg. Při nedodržení počtu zavazadel a dané váhy bude za nadváhu do max. 5 kg účtován poplatek dle zaslaných pokynů týden před odjezdem.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Jižní Dalmácie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat