Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Vila Lidija

Chorvatsko, Jižní Dalmácie, Pelješac - Orebić

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
31 °C - Možnost bouřky
Cena za osobu od 4 790 Kč

Dostupných: 108 zájezdů Zobrazit zájezdy

Popis

Každé studio je vybaveno kuchyňským koutem, vlastním sociálním zařízením, balkónem nebo terasou. Všechna studia jsou vybavena klimatizací. K dispozici je posezení na venkovní terase vily s grilem. WI-FI připojení je k dispozici ve všech studiích a apartmánech.
Písčité pláže občas přecházející v oblázkové s drobnými kamínky cca 250 m, pozvolný vstup do moře. Pláže jsou pravidelně udržované a čištěné, vybavené sprchami, možno využít i nabídek windsurfingu, vodních skútrů, šlapadel.

Ubytování

Je zajištěno ve studiích - dvoulůžkové studioapartmány (možnost propojení), dále třilůžkové studioapartmány s možností přistýlky.

Stravování

Vlastní nebo polopenze v blízké restauraci (cca 5 minut chůze). Snídaně formou švédských stolů a večeře výběrem ze tří jídel.
-Vlastní nebo formou polopenze  v blízké restauraci (cca 5 minut chůze) kde se podává snídaně formou švédských stolů a večeře výběrem ze 3 jídel. V Orebiči jsou 3 pekárny a několik obchodů s potravinami včetně většího Konzumu. Najdete zde také několik kvalitních pizzerií, kaváren a restaurací.Nejbližší obchod najdete 4 minuty chůze od vily, na příjezdu do Orebiče je veliký Konzum. Samozřejmě nechybí ani rybí trh, kde si můžete zakoupit čerstvou - právě vylovenou rybu. .

Ostatní

Ubytování za skvělou cenu blízko centra i písečné pláže.

Poloha

Nově postavená a vkusně zařízená vila se nachází v klidné části města v blízkosti moře (cca 250 m od hlavní pláže Orebiče) i centra.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat