Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Villa Maris

Chorvatsko, Jižní Dalmácie, Pelješac - Orebić

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
16 °C - Možnost bouřky
16 °C - Možnost bouřky
Cena za osobu od 3 476 Kč

Dostupných: 127 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Villa Maris je situovaná asi 800 m od historického centra letoviska Orebić, v jihozápadní části poloostrova Pelješac. Jen asi ve vzdálenosti 70 m od villy se nachází písečná pláž Trstenica. Čeká na Vás městečko obklopené stoletými píniemi, palmami a oleandry a výborné podmínky na vodní sporty (např. windsurfing či potápění). Najdete zde různá zákoutí s krásnými oblázkovými plážemi, hlavní městská pláž je písečná. Nad městem se tyčí nejvyšší hora poloostrova – Sv. Ilja, z které je nádherný výhled na dlouhé pobřeží. Za návštěvu stojí i ostrov Korčula, který je snadno dostupný trajektem přímo z Orebiće.
Od moře: Asi 70.
Od centra: Asi 800.

Popis

Velmi komfortně a luxusně zařízené apartmány s moderním vybavením, umístěné ve zvýšeném přízemí, s možností parkování u domu. Už po asi 150 m od villy naleznete kavárny, po 250 m obchody s potravinami a po 300 m první restaurace.
Písečná: ve vzdálenosti asi 70 m od villy. Pozvolný přístup do moře.

Sport a zábava

V letovisku jsou k dispozici tenisové kurty, stolní tenis, škola windsurfingu, škola potápění, folklorní představení, dalmatské večery, možnost řady výletů (františkánský klášter, muzea). Diskoklub (hotel Belllevue), taneční terasa, restaurace a konoby.

Ubytování

Nabízíme Vám ubytování v 2-lůžkových apartmánech typu MONO a 4-lůžkových apartmánech typu BILO. Apartmány disponují vybaveným kuchyňským koutem a sociálním zařízením, klimatizací, TV/SAT, Wi-FI internetem, balkonem nebo terasou. Bližší popis jednotlivých typů apartmánů naleznete níže v popisu ubytovacích jednotek.
MONO 2.
Obsazenost 2 osoby, 25 m2, typ studio, jedna místnost s francouzským lůžkem a kuch. koutem (včetně myčky, toustovače a rychlovarné konvice), jídelní stůl, TV/SAT, klimatizace, Wi-Fi internet, soc. zařízení, balkon s částečným výhledem na moře.
BILO 4.
Obsazenost 4 osoby, 35 m2, dvoulůžková ložnice a samostatná jídelní místnost s kuch. koutem (včetně myčky, toustovače a rychlovarné konvice) a rozkládacím gaučem, jídelní stůl, TV/SAT, klimatizace, Wi-Fi internet, soc. zařízení, balkon/terasa.

Stravování

Vlastní, možnost využití bohaté nabídky okolních restaurací.

Ostatní

20% sleva při koupi zájezdu do 15.2.2018.
Tipy: Dubrovnik: jedna z nejvýznamnějších památek v jihovýchodní Evropě. Dubrovník je od roku 1979 zapsán na seznamu kulturního dědictví UNESCO. Mostar: je město v Bosně a Hercegovině, v kantonu Hercegovina – Neretva v muslimsko-chorvatské části země. Za navštívení stojí Karađozbegova mešita – jedná se o jednu z nejrozsáhlejších staveb svého druhu v zemi. Postavena byla mezi lety 1557 a 1558. Korčula: jedno z nejlépe zachovalých středověkých měst Středomoří a tradiční turistické a kulturní centrum nacházející se na stejnojmenném ostrově. Z Dubrovníka je snadno dostupná trajektem.
Info: Check-in: 15.00 hod. / check-out: 10.00 hod.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat