Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Apartmány Nata

Chorvatsko, Jižní Dalmácie, Pelješac - Orebić

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
11 °C - Oblačno
11 °C - Oblačno
Cena za osobu od 8 030 Kč

Dostupných: 29 zájezdů Zobrazit zájezdy

Popis

Pronájem apt. s kuchyňkou, spotřeba vody a energií, povlečení, závěrečný úklid, SAT-TV, klimatizace, gril, bezplatné parkoviště přímo u domu.Internet: WiFi zdarma.

Ubytování

Nově zrekonstruované apartmány - Apt. deluxe pro 2-4 os. s možností 2 přistýlek - dvě 2lůžk. ložnice (jedna s jídelním koutem), kuchyň, koupelna s WC, SAT/TV, AC, terasa s výhledem na moře . Apt. pro 4–5 os. s možností přist.: dvě 2lůžk. ložnice, přistýlka v jedné z ložnic, koupelna s WC, kuchyňka, SAT/TV, AC, terasa s výhledem na moře (cca 40 m2).

Stravování

Bez stravy.

Ostatní

Ideální místo pro milovníky klidné dovolené nedaleko rušného centra. Četné osamělé kamenité zátoky s krátkými písčitými břehy nabízejí klid a pohodu. .

Poloha

Letovisko Orebič se nachází na jihodalmatském poloostrově Pelješac a leží na jižním břehu poloostrova. Okolí Orebiče je proslulé hustým, stále zeleným rostlinstvem a typickými středomořskými bylinami. Podle počtu slunných dnů v roce patří Orebič k nejteplejším místům na Jadranu. Apartmány Nata leží na kraji městečka ve veliké zahradě, od centra jsou vzdálené cca 800 m a od nádherné oblázkové pláže Trstenica cca 100 m (nutné přejít příjezdovou silnici). Cca 150 m od oblázkové pláže.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat