Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Apartmány Orebić

Chorvatsko, Jižní Dalmácie, Pelješac - Orebić

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
22 °C - Oblačno
22 °C - Oblačno

Ubytování

Nabízíme Vám ubytování v apartmánech typu MONO, BILO, TRILO, QUADRI a PENTA pro 2-8 osob, některé s možností jedné přistýlky. Apartmány disponují vybaveným kuchyňským koutem a sociálním zařízením, většina apartmánů je s balkonem nebo terasou. Bližší popis jednotlivých typů apartmánů naleznete níže v popisu ubytovacích jednotek.
MONO 2.
Obsazenost 2 osoby, typ studio, jedna místnost se dvěmi lůžky nebo francouzským lůžkem a kuch. koutem, jídelní stůl, soc. zařízení, většina apartmánů je s balkonem nebo terasou.
BILO 2.
Obsazenost 2 osoby, jedna ložnice a samostatná místnost s kuch. koutem s jídelním stolem (není zde klasická obývací místnost), soc. zařízení, většina apartmánů je s balkonem nebo terasou.
BILO 4.
Obsazenost 4 osoby, dvoulůžková ložnice a samostatná jídelní místnost s kuch. koutem a rozkládacím dvoulůžkem, soc. zařízení, většina apartmánů je s balkonem nebo terasou.
TRILO 4.
Obsazenost 4 osoby, dvě ložnice a samostatná místnost s kuch. koutem s jídelním stolem (není zde klasická obývací místnost), soc. zařízení, většina apartmánů je s balkonem nebo terasou.
TRILO 6.
Obsazenost 6 osob, dvě dvoulůžkové ložnice a jídelní místnost s kuch. koutem a rozkládacím dvoulůžkem, 1-2x soc. zařízení, většina apartmánů je s balkonem nebo terasou.
QUADRI 6.
Obsazenost 6 osob, tři dvoulůžkové ložnice a samostatná místnost s kuch. koutem s jídelním stolem (není zde klasická obývací místnost), 2x soc. zařízení, většina apartmánů je s balkonem nebo terasou.
QUADRI 8.
Obsazenost 8 osob, tři dvoulůžkové ložnice a jídelní místnost s kuch. koutem a rozkládacím dvoulůžkem, 2-3x soc. zařízení, většina apartmánů je s balkonem nebo terasou.
PENTA 8.
Obsazenost 8 osob, čtyři dvoulůžkové ložnice a samostatná místnost s kuch. koutem s jídelním stolem (není zde klasická obývací místnost), 2-3x soc. zařízení, většina apartmánů je s balkonem nebo terasou.

Poloha

Apartmány jsou rozmístěné v různých domech v letovisku Orebić a jeho okolí, v jihozápadní části poloostrova Pelješac. Nacházejí se ve vzdálenosti asi do 350 m od moře. Čeká na Vás historické městečko obklopené stoletými píniemi, palmami a oleandry a výborné podmínky na vodní sporty (např. windsurfing či potápění). Najdete zde různá zákoutí s krásnými oblázkovými plážemi, hlavní městská pláž je písečná. Nad městem se tyčí nejvyšší hora poloostrova – Sv. Ilja, z které je nádherný výhled na dlouhé pobřeží. Za návštěvu stojí i ostrov Korčula, který je snadno dostupný trajektem přímo z Orebiće.
Od moře: Asi 350.
Od centra: Asi 450.

Popis

Standardně zařízené apartmány, možnost parkování.
Oblázková: ve vzdálenosti asi do 350 m od apartmánů. Pozvolný přístup do moře.

Sport a zábava

V letovisku jsou k dispozici tenisové kurty, stolní tenis, škola windsurfingu, škola potápění, folklorní představení, dalmatské večery, možnost řady výletů (františkánský klášter, muzea). Diskoklub (hotel Belllevue), taneční terasa, restaurace a konoby.

Stravování

Vlastní, možnost dokoupení snídaní a večeří (na stravu se dochází do restaurace).

Ostatní

20% sleva při zakoupení zájezdu do 15.2.2017.
Info: Check-in: 14.00 hod. / check-out: 10.00 hod.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Jižní Dalmácie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat