Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Apartmány Orebič

Chorvatsko, Jižní Dalmácie, Pelješac - Orebić

Apartmány Orebič (hlavní fotografie)

26% sleva až

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
4 °C - Sněžení
4 °C - Sněžení
Cena za osobu od 1 813 Kč

Dostupných: 112 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Od pláže - 300 m od oblázkové pláže, do 550 m od písečné pláže Trstenica, od centra - 200 m - 900 od starého centra, obchodů, restaurací.

Popis

Oblíbené privátní apartmány pro 2 – 8 osob ve známém letovisku s písčitými i oblázkovými plážemi, jsou stálicí v nabídce. Výhodné a pohodlné ubytování, širé moře, blízký Národní park Mljet, atmosféra tzv. Kapitánské riviéry, stálé klima, výtečná gastronomie jsou nejlepšími předpoklady nezapomenutelné dovolené. Jde o prověřené NO NAME privátní apartmány.

Místo pro auto, příslušenství, lodžie/ terasa/ balkón, vybavená kuchyně/kuchyňský kout v obýváku, zpravidla TV/SAT a gril, klimatizace za příplatek - na vyžádání, možná další přistýlka za přípatek – po potvrzení CK.

Ostatní

Oblíbené, cenové výhodné apartmány, prověřené našimi klienty, výhodná cena

Příplatky na místě: pobytová taxa - dítě 12-18 let 4.0 EUR (osoba / týden), pobytová taxa 8.0 EUR (osoba / týden), pes, po potvrzení CK, platba v místě 5.0 EUR (apartmán / den), klimatizace, platba na místě po potvrzení CK 5.0 EUR (apartmán / den), zpáteční transfer od autobusu k apartmánům 2.0 EUR (osoba).

Ubytování

Místo pro auto, příslušenství, lodžie/ terasa/ balkón, vybavená kuchyně/kuchyňský kout v obýváku, lednice, zpravidla TV/SAT a gril, klimatizace za příplatek - na vyžádání, přistýlka za přípatek – po potvrzení CKMONO A 2: studio s 2 lůžky, přistýlka možná, kuchyně i ložnice v jedné místnosti BILO A1 2 : ložnice s 2 lůžky, přistýlka možnáBILO B 4 : ložnice s 2 lůžky, 2 přistýlky v obývákuTRILO B1 4: 2 ložnice s 2 lůžky, přistýlka možnáTRILO C 6: 2 ložnice s 2 lůžky, 2 přistýlkyQUADRI C1 6: 3 ložnice s 2 lůžky, přistýlka na vyžádání QUADRI D 8: 3 ložnice, obývací pokoj – 2 přistýlkyQUINTO D1 8 : 4 ložnice s 2 lůžky.

Stravování

Vlastní

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat