Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Kemp Perna

Chorvatsko, Jižní Dalmácie, Pelješac - Orebić

Ubytování Kemp
Počasí
12 °C - Déšť
Cena za osobu od 3 419 Kč

Dostupných: 75 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ubytování

Mobilní domek Anya 4+2: velikost mobilního domku 8 x 3 m - celková plocha 24 m2, 2 ložnice - 1 ložnice s manželskou postelí, 1 x ložnice - 2 oddělená lůžka, jídelní kout s rozkládací sedačkou pro 2 osoby v denní místnosti, kuchyňský kout, kuchyňské vybavení, plynový vařič, lednička, SATV, klimatizace, 1 koupelna-sprcha, WC, ručníky, povlečení, zastřešená terasa 4x2,5 m, parkování.

Mobilní domek Bianca 4+2: velikost mobilního domku 8 x 4 m - celková plocha 32 m2, 2 ložnice - 1 ložnice s manželskou postelí, 1 x ložnice - 2 oddělená lůžka, jídelní kout s rozkládací sedačkou pro 2 osoby v denní místnosti, kuchyňský kout, kuchyňské vybavení, plynový vařič, lednička, SATV, klimatizace, 2 koupelna-sprcha, WC, ručníky, povlečení, zastřešená terasa 4x2,5 m, parkování.

Mobilní domek Anya 4+2: PREMIUM: mobilní domky jsou umístěny blíže k moři Velikost mobilního domku 8 x 3 m - celková plocha 24 m2,, 2 ložnice - 1 ložnice s manželskou postelí, 1 x ložnice - 2 oddělená lůžka, jídelní kout s rozkládací sedačkou pro 2 osoby v denní místnosti, povlečení, kuchyňský kout, kuchyňské vybavení, mikrovlnná trouba, kávovar, plynový vařič, zahradní nábytek, lednička, SATV,CD/DVD přehrávač, klimatizace, 1 koupelna- sprcha, WC, ručníky, zastřešená terasa  4 x 2,5 m, parkování.

Mobilní domek Bianca 4+2 PREMIUM:  mobilní domky jsou umístěny blíže k moři velikost mobilního domku 8 x 4 m - celková plocha 32 m2,, 2 ložnice - 1 ložnice s manželskou postelí, 1 x ložnice - 2 oddělená lůžka, jídelní kout s rozkládací sedačkou pro 2 osoby v denní místnosti, povlečení, kuchyňský kout, kuchyňské vybavení, mikrovlnná trouba, kávovar, zahradní nábytek, plynový vařič, lednička, SATV, klimatizace, 2 koupelna- sprcha, WC, ručníky, zastřešená terasa 4 x 2,5 m, parkování.

Poloha

Kemp Perna se nachází na poloostrově Pelješac nedaleko od městeška  Orebić. Kemp je obklopen  bohatou  středomořskou vegetací  a 600 metrů dlouhou oblázkovou pláží, která  je vzhledem pozvolnému vstupu do vody vhodná i pro děti. Mobilní domky se nachází v blízkosti pláže ve stínu borovic.

Popis

V kempu se nachází snack restaurace, supermarket a obchod se suvenýry.

Pláž: oblázková 10-200 m.

Sport a zábava

Perna je světově vyhlášené místo pro windsurfing - příznivé proudy v Pelješackém kanálu, oddělující Pelješac od ostrova Korčula, vytvářejí ideální podmínky pro surfování. Na pláži je centrum a škola surfování, kde je možné si zakoupit lekce  či zapůjčit vybavení na surfování.  Kromě surfování  jaké také možnost provozovat  různé vodní sporty.  Je zde také  půjčovna jízdních kol, možnost  plážového volejbalu, basketbalu, stolního tenisu nebo petanque.

Stravování

Vlastní.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat