Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Kemp Perna

Chorvatsko, Jižní Dalmácie, Pelješac - Orebić

Ubytování Kemp
Počasí
11 °C - Oblačno
11 °C - Oblačno
Cena za osobu od 3 419 Kč

Dostupných: 122 zájezdů Zobrazit zájezdy

Stravování

Vlastní.

Poloha

Kemp Perna se nachází na poloostrově Pelješac nedaleko od městeška Orebić. Kemp je obklopen bohatou  středomořskou vegetací  a 600 metrů dlouhou oblázkovou pláží, která  je vzhledem pozvolnému vstupu do vody vhodná i pro děti. Mobilní domky se nachází v blízkosti pláže ve stínu borovic.

Popis

V kempu se nachází snack restaurace, supermarket a obchod se suvenýry.

Pláž: oblázková 10-200 m.

Ubytování

Mobilní domek Anya 4+2: velikost mobilního domku 8 x 3 m - celková plocha 24 m2, 2 ložnice - 1 ložnice s manželskou postelí, 1 x ložnice - 2 oddělená lůžka, jídelní kout s rozkládací sedačkou pro 2 osoby v denní místnosti, kuchyňský kout, kuchyňské vybavení, plynový vařič, lednička, SATV, klimatizace, 1 koupelna-sprcha, WC, ručníky, povlečení, zastřešená terasa 4x2,5 m, parkování .

Mobilní domek Bianca 4+2: velikost mobilního domku 8 x 4 m - celková plocha 32 m2, 2 ložnice - 1 ložnice s manželskou postelí, 1 x ložnice - 2 oddělená lůžka, jídelní kout s rozkládací sedačkou pro 2 osoby v denní místnosti, kuchyňský kout, kuchyňské vybavení, plynový vařič, lednička, SATV, klimatizace, 2 koupelna-sprcha, WC, ručníky, povlečení, zastřešená terasa 4x2,5 m, parkování.

Mobilní domek Anya 4+2: PREMIUM: mobilní domky jsou umístěny blíže k moři Velikost mobilního domku 8 x 3 m - celková plocha 24 m2,, 2 ložnice - 1 ložnice s manželskou postelí, 1 x ložnice - 2 oddělená lůžka, jídelní kout s rozkládací sedačkou pro 2 osoby v denní místnosti, povlečení, kuchyňský kout, kuchyňské vybavení, mikrovlnná trouba, kávovar, plynový vařič, zahradní nábytek, lednička, SATV,CD/DVD přehrávač, klimatizace, 1 koupelna- sprcha, WC, ručníky, zastřešená terasa  4 x 2,5 m, parkování.

Mobilní domek Bianca 4+2 PREMIUM:  mobilní domky jsou umístěny blíže k moři velikost mobilního domku 8 x 4 m - celková plocha 32 m2,, 2 ložnice - 1 ložnice s manželskou postelí, 1 x ložnice - 2 oddělená lůžka, jídelní kout s rozkládací sedačkou pro 2 osoby v denní místnosti, povlečení, kuchyňský kout, kuchyňské vybavení, mikrovlnná trouba, kávovar, zahradní nábytek, plynový vařič, lednička, SATV, klimatizace, 2 koupelna- sprcha, WC, ručníky, zastřešená terasa 4 x 2,5 m, parkování.

Sport a zábava

Perna je světově vyhlášené místo pro windsurfing - příznivé proudy v Pelješackém kanálu, oddělující Pelješac od ostrova Korčula, vytvářejí ideální podmínky pro surfování. Na pláži je centrum a škola surfování, kde je možné si zakoupit lekce či zapůjčit vybavení na surfování.  Kromě surfování  jaké také možnost provozovat  různé vodní sporty.  Je zde také  půjčovna jízdních kol, možnost  plážového volejbalu, basketbalu, stolního tenisu nebo petanque.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat