Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Vila Radič

Chorvatsko, Jižní Dalmácie, Pelješac - Orebić

Ubytování Hotel
Počasí
12 °C - Možnost deště
12 °C - Možnost deště

Ubytování

Jednoduše zařízené 2-lůžkové pokoje (francouzské lůžko nebo 2 samostatná lůžka), možnost 1 přistýlky, balkón, sprcha a WC. Ve 3. patře jsou také dva 4-lůžkové pokoje se dvěma francouzskými lůžky, balkónem, sprchou a WC - tyto pokoje jsou malé, pro rodinu s většími dětmi jsou vhodnější dva 2-lůžkové pokoje vedle sebe, neboť sleva na dítě je stejná na lůžku i na přistýlce. Doporučujeme za malý příplatek pokoje s krásným výhledem na moře ve 2. a 3. patře. Vila není klimatizovaná.

Stravování

Vlastní strava.Formou polopenze (snídaně - rozšířené kontinentální a večeře jednotné – 3 chodové menu).


Poloha

Vila se nechází 3 km od města Orebiče v letovisku Perna na poloostrově Pelješac naproti starobylé Korčule, rodišti legendárního Marka Pola. Vzdálenost od moře 50 m – zde jsou menší pláže, klienti využívají i koupání u hotelového komplexu Komodor (vzdálenost 200 – 300 m), kde je delší oblázková pláž s pozvolným vstupem do vody a krásným výhledem na Korčulu, lemovaná bohatou zelení. Je to vhodné místo pro surfování, v blízkosti Komodoru je surfařská základna s možností výuky. Z mola u hotelu Komodor také vyplouvají lodě na Korčulu a na lodní výlety.

Popis

Vila nabízí ubytování v pokojích s polopenzí a v 1 apartmánu pro 3-4 osoby s vlastním stravováním. Pro výhodné ceny byla Vila Radič nejprodávanější kapacitou v Orebiči v roce 2014.

Vila je třípatrová, má bezplatné připojení WiFi. Součástí komplexu je restaurace v přízemí vedlejšího objektu – stravují se zde jen klienti Vily Radič. Na obědy si lze zajít do restaurace Vrgorac (50 m) nebo ke Komodoru, obchod je 500 m. Parkování u vily zdarma.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Jižní Dalmácie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat