Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Villa Suzana

Chorvatsko, Jižní Dalmácie, Pelješac - Orebić

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
15 °C - Oblačno
15 °C - Oblačno
Cena za osobu od 4 792 Kč

Dostupných: 42 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Villa Suzana se nachází na velmi pěkném a klidném místě. Je situovaná asi 130 m od oblázkové pláže a asi 300 m od historického centra letoviska Orebić, v jihozápadní části poloostrova Pelješac. Čeká na Vás historické městečko obklopené stoletými píniemi, palmami a oleandry a výborné podmínky na vodní sporty (např. windsurfing či potápění). Najdete zde různá zákoutí s krásnými oblázkovými plážemi, hlavní městská pláž je písečná. Nad městem se tyčí nejvyšší hora poloostrova – Sv. Ilja, z které je nádherný výhled na dlouhé pobřeží. Za návštěvu stojí i ostrov Korčula, který je snadno dostupný trajektem přímo z Orebiće.
Od moře: Asi 130.
Od centra: Asi 300.

Popis

Standardně zařízený apartmán, umístěný v 1. patře, s balkonem a posezením. Místo na parkování se nachází asi 50 m od villy. Nejbližší restaurace je od domu vzdálena asi 300 m, kavárna asi 170 m a obchod s potravinami asi 200 m.
Oblázková: ve vzdálenosti asi 130 m od villy. Pozvolný přístup do moře.

Sport a zábava

V letovisku jsou k dispozici tenisové kurty, stolní tenis, škola windsurfingu, škola potápění, folklorní představení, dalmatské večery, možnost řady výletů (františkánský klášter, muzea). Diskoklub (hotel Bellevue), taneční terasa, restaurace a konoby.

Ubytování

Nabízíme Vám ubytování v 4 až 5-lůžkovém apartmánu typu TRILO. Apartmán disponuje vybaveným kuchyňským koutem a sociálním zařízením, klimatizací, TV/SAT, Wi-Fi internetem a balkonem s výhledem na moře. Bližší popis jednotlivých typů apartmánů naleznete níže v popisu ubytovacích jednotek.
TRILO 4+1.
Obsazenost 4-5 osob, dvě 2-lůžkové ložnice, kuchyňský kout, jídelna s obývací částí a rozkládacím gaučem pro 1 osobu (jako přistýlka za poplatek), 2 koupelny, TV/SAT, klimatizace, Wi-Fi internet, balkon s posezením a výhledem na moře.

Ostatní

20% sleva při zakoupení zájezdu do 15.2.2018.
Tipy: Dubrovnik: jedna z nejvýznamnějších památek v jihovýchodní Evropě. Dubrovník je od roku 1979 zapsán na seznamu kulturního dědictví UNESCO. Mostar: je město v Bosně a Hercegovině, v kantonu Hercegovina – Neretva v muslimsko-chorvatské části země. Za navštívení stojí Karađozbegova mešita – jedná se o jednu z nejrozsáhlejších staveb svého druhu v zemi. Postavena byla mezi lety 1557 a 1558. Korčula: jedno z nejlépe zachovalých středověkých měst Středomoří a tradiční turistické a kulturní centrum nacházející se na stejnojmenném ostrově. Z Dubrovníka je snadno dostupná trajektem.
Info: Check-in: 15.00 hod. / check-out: 10.00 hod.

Stravování

Vlastní, možnost využití bohaté nabídky okolních restaurací.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat