Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Apartmány Vierka

Chorvatsko, Jižní Dalmácie, Pelješac - Orebić

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
22 °C - Oblačno
22 °C - Oblačno

Stravování

Vlastní nebo možnost polopenze za příplatek na místě (nutno objednat předem v ČR).Snídaně – čaj, mléjo, jogurt, pečivo, máslo, salám, sýry, paštika, míchaná vajíčka, zelenina, džem, med.Večeře – polévka, hlavní jídlo, salát, chléb a 1 nápoj.

Ubytování

Apartmány VIERKA, Orebić na poloostrově Pelješac nabízí komfortní ubytování v bytech pro 3-6 osob.V celém domě je 5 kompletně vybavených bytů se zařízeným kuchyňským koutem (lednice, varná deska nebo vařič, nádobí), koupelnou, WC a terasou.Ložnice jsou na severní straně a poskytují příjemný chládek i v parném dalmatském létě, obývací pokoje s kuchyní jsou orientovány na jižní stranu k moři a mají přímý výstup na terasu.Žlutý apartmán A3 pro 2–3 osoby (45 m² včetně terasy): byt v přízemí, 1 dvoulůžková ložnice (možnost přistýlky za příplatek), obývací pokoj s kuchyňským koutem a gaučem.Žlutý apartmán A3-4* pro 2-4 osoby ( 45m2 včetne terasy ), výhled na moře: byt v 1. patře, 1 dvoulůžková ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem ( 4.osoba za příplatek ).Růžový apartmán A4* pro 2–4 osoby (55 m² včetně terasy), výhled na moře: byt v 1. patře, 1 dvoulůžková ložnice (možnost přistýlky za příplatek), obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem.Oranžový apartmán A4 pro 2–4 osoby (55 m² včetně terasy): byt v přízemí, stejný jako růžový apartmán, ale bez výhledu na moře.Modrý apartmán B6 pro 4–6 osob (70 m² včetně terasy), výhled na moře: byt v 1. patře, 2 dvoulůžkové ložnice (možnost 1 přistýlky za příplatek), obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem, 2 koupelny.

Poloha

Apartmány Vierka leží 250 m od štěrkovo-oblázkové, 300 m od kamenité a 400 m od písečné pláže. Vstup do moře je pozvolný, vhodný i pro rodiny s malými dětmi. Kolem celé pláže se táhne promenáda s piniemi, které poskytují příjemný stín. Vila leží v centru letoviska, přesto v klidné ulici a svým hostům poskytuje klidné a příjemné místo pro dovolenou.

Popis

Parkoviště, zahrada s krbem, grilem a posezením.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Jižní Dalmácie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat