Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Villa Julija

Chorvatsko, Jižní Dalmácie, Pelješac - Orebić

Ubytování Hotel
Počasí
12 °C - Jasno
12 °C - Jasno

Stravování

Formou polopenze. Do hotelové restaurace si můžete zajít po celý den na pizzu, dalmatinskou kuchyni a na mořské speciality.

Poloha

Hotel Villa Julia patří mezi nejmodernější kapacity v Orebiči, má ideální polohu, 50 m od moře, leží uprostřed zeleně, v blízkosti centra městečka (procházkou 15 min). U hotelu jsou menší oblázkové pláže, s pozvolným vstupem do vody, místy je dno moře písčité.

Popis

V blízkosti hotelu lze využít tenisové kurty. Před budovou se nachází veliká terasa s příjemným posezením pod slunečníky, s možností občerstvení, většinou se zde podávají i snídaně. Na terase 2x týdně hraje hudba k tanci i k poslechu. Součástí vybavení hotelu je aperitiv bar a televizní koutek Za hotelem je parkoviště pro vozidla klientů zdarma.

Ubytování

Nabízíme ve 2-lůžkových pokojích s možností 1 přistýlky (může být rozkládací křeslo) nebo ve 4-lůžkových pokojích, které se skládají ze 2 dvoulůžkových ložnic, možnost 1 přistýlky. Moderně zařízené pokoje mají balkon, vlastní koupelnou s WC, ledničku a TV. Doporučujeme malý příplatek za výhled na moře, je opravdu krásný.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Jižní Dalmácie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat