Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel Villa Julija

Chorvatsko, Jižní Dalmácie, Pelješac - Orebić

Ubytování Hotel
Počasí
27 °C - Bouřka
Cena za osobu od 8 990 Kč

Dostupných: 26 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ubytování

Ve 2-lůžkových pokojích s možností 1 přistýlky (může být rozkládací křeslo) nebo ve 4-lůžkových rodinných pokojích, které se skládají ze 2 dvoulůžkových ložnic, s možností 1 přistýlky. Moderně zařízené pokoje mají balkón, koupelnu s WC, ledničku a TV, není zde klimatizace. Doporučujeme malý příplatek za výhled na moře, je opravdu krásný.

Stravování

Formou polopenze - snídaně bufet, večeře výběr ze 4 menu. Do hotelové restaurace je možné zajít po celý den na pizzu, dalmátskou kuchyni a na mořské speciality. Hotel je hodně žádaný, doporučujeme včasnou rezervaci.

Popis

Tento zájezd je s vlastní dopravou! Chcete-li jet autobusem, klikněte zde Hotel Villa Julia patří mezi nejmodernější kapacity v Orebiči, má ideální polohu, 50 m od moře, uprostřed zeleně, poblíž centra městečka (procházkou 15 min). U hotelu jsou menší oblázkové pláže, s pozvolným vstupem do vody, místy je dno moře písčitě. V blízkosti hotelu lze využít tenisové kurty. Před budovou se nachází velká terasa s příjemným posezením pod slunečníky, s možností občerstvení, většinou se zde podávají i snídaně. Na terase 2x týdně hraje hudba k tanci i k poslechu. Součástí vybavení hotelu je aperitiv bar. Připojení WiFi je možné zdarma ve společných prostorách hotelu. Za hotelem je parkoviště zdarma. Obvykle je ubytování od soboty do soboty, na vlastní dopravu je možné vyžádat pobyt od neděle do neděle nebo výjimečně jiný počet noci. V hotelové restauraci je možné zajít po cely den na pizzu, dalmatinskou kuchyni a na mořské speciality.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat