Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Bungalovy Komodor

Chorvatsko, Jižní Dalmácie, Pelješac

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
24 °C - Jasno
24 °C - Jasno

Poloha

Bungalovy, které jsou rozmístěny v okolí hotelu Komodor, leží přímo u pláže. Od hotelu Komodor funguje lodní spojení s ostrovem Korčula, organizují se lodní i autobusové výlety (sousední ostrovy, Dubrovnik - bližší info na místě). Letovisko Perna navazuje na Orebić a nabízí pohodovou dovolenou v klidném prostředí s výhledem na protilehlou Korčulu. V okolí jsou velmi dobré podmínky na vodní sporty (např. windsurfing či potápění). Místo je známé svými krásnými oblázkovými plážemi a velkým počtem slunečných dnů. Do centra Orebiće je to pouze asi 2,5 km. Polostrov Pelješac je známý vynikajícími rybími specialitami a místním vínem (např. Dingač, Postup,...).
Od moře: Asi 100.
Od centra: Asi 2 500.

Sport a zábava

Vodní sporty (windsurfing, kitesurfing, jachting, potápění), volejbal, basketbal, turistika, vinné stezky. V Orebići restaurace.

Ubytování

Bungalovy Komodor nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu v 4-lůžkových bungalovech s možností jedné přistýlky, s vybaveným kuchyňským koutem a sociálním zařízením. Bližší popis bungalovu naleznete níže v popisu ubytovací jednotky.
BGW 4+1.
Obsazenost 4-5 osob, dvě ložnice se dvěma lůžky a místnost s kuchyňským koutem (možnost umístění přistýlky), soc. zařízení.

Stravování

Vlastní, možnost dokoupení polopenze (probíhá v hotelu Komodor).

Ostatní

20% sleva při zakoupení zájezdu do 15.2.2017.
Tipy: Dubrovník: patří mezi nejcennější památky v jihovýchodní Evropě. Dubrovník byl již v r. 1979 zařazen do celosvětového seznamu kulturního dědictví organizace UNESCO. Mostar: je město v Bosně a Hercegovině, v kantonu Hercegovina – Neretva v muslimsko-chorvatské části země. Za navštívení stojí Karađozbegova mešita - jedná se o jednu z nejrozsáhlejších staveb svého druhu v zemi. Postavena byla mezi lety 1557 a 1558. Korčula: jedno z nejlépe zachovalých středověkých měst Středomoří a tradiční turistické a kulturní centrum nacházející se na stejnojmenném ostrově. Z Orebiće je snadno dostupná trajektem.
Info: Check-in: 14.00 hod./check-out: 10.00 hod.

Popis

Klienti mohou využívat služeb hotelu Komodor. Zde se nachází recepce, restaurace s terasou, aperitiv bar, TV místnost, obchod, obchůdek se suvenýry. Ke každému bungalovu náleží jedno parkovací místo.
Oblázková: asi 100 m od komplexu, s pozvolným vstupem do vody, plážovým barem a sprchami, za poplatek možnost pronájmu lehátek.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Jižní Dalmácie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat