Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Kemp Perna

Chorvatsko, Jižní Dalmácie, Pelješac

Ubytování Kemp
Počasí
25 °C - Oblačno
25 °C - Oblačno

Poloha

Kemp Perna leží přímo u pláže v blízkosti komplexu Komodor. Od hotelu Komodor funguje lodní spojení s ostrovem Korčula, organizují se lodní i autobusové výlety (sousední ostrovy, Dubrovnik - bližší info na místě). Letovisko Perna navazuje na Orebić a nabízí pohodovou dovolenou v klidném prostředí s výhledem na protilehlou Korčulu. V okolí jsou velmi dobré podmínky na vodní sporty (např. windsurfing či potápění). Místo je známé svými krásnými oblázkovými plážemi a velkým počtem slunečných dnů. Do centra Orebiće je to pouze asi 2,5 km. Polostrov Pelješac je známý vynikajícími rybími specialitami a místním vínem (např. Dingač, Postup,...).
Od moře: Asi 50.

Popis

Nedaleko kempu je obchod a plážová restaurace, kde v sezoně hraje živá hudba. Na pláži je surfařské centrum a surfařská škola. Je zde možnost úschovy či pronajmutí surfů. V centru se nachází obchod s vybavením pro surfování a jiné vodní sporty, které jsou pro toto místo tak příznačné. Ke každému mobilehomu náleží jedno parkovací místo.
Oblázková: asi 50 m od kempu, s pozvolným vstupem do vody.

Sport a zábava

Vodní sporty (windsurfing, jachting, potápění), volejbal, basketbal, turistika, vinné stezky, v sezoně živá hudba na pláži. V Orebići restaurace.

Ubytování

Kemp Perna nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu v 4-6-lůžkových mobilehomech s vybaveným kuchyňským koutem, klimatizací, TV a sociálním zařízením. Bližší popis mobilehomu naleznete níže v popisu ubytovací jednotky.
M.HOME 4-6.
Obsazenost 4-6 osob, 6-lůžkový mobilehome s kuchyňským koutem, TV, klimatizací a soc. zařízením. Doporučujeme pro 2 dosp. os. a 2 děti, na 5. a 6. lůžko doporučujeme umístit menší děti.

Ostatní

20% sleva při zakoupení zájezdu do 15.2.2017.
Info: Check-in: 14.00 hod. / check-out: 10.00 hod.

Stravování

Vlastní, možnost dokoupení polopenze (probíhá v hotelu Komodor).

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Jižní Dalmácie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat