Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Andrija

Chorvatsko, Kombinace destinací, Šibenik

Strava Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 10 dní
Doprava Autobusová , Vlastní

Poloha

Hotel je součástí moderního hotelového a sportovního komplexu Šibenik – Solaris obklopeného borovicovým lesem. Resort leží na břehu moře asi 6 km od historického města Šibeniku, s nímž je spojen autobusovou linkou. Středisko Šibenik-Solaris je označováno za nejlépe vybavené středisko na Jadranu. K dispozici jsou Solaris welness – spa, fitness, restaurace, plážové bary, směnárna, internetový koutek, prodejna suvenýrů, stylová dalmátská vesnička s restaurací nabízející místní speciality, italská restaurace Trattoria, 17 m dlouhá pirátská loď, pirátský golf, dětský dřevěný hrad, turistický vláček, vodní svět s tobogány a spousta dalších atrakcí pro celou rodinu. V letní sezóně má být v provozu rozsáhlý aquapark s atrakcemi pro děti i dospělé. Za poplatek je možné využívat tenisové kurty, stolní tenis, minigolf, plážový volejbal, vodní sporty, tobogán. Programy pro dospělé i děti, animace, aqua aerobic, živá hudba. Solaris Kids Hotel Andrija**** disponuje recepcí, restaurací, dětskou restaurací, směnárnou, obchodem se suvenýry, venkovním bazénem, dětským letním klubem. Za poplatek parkování, lehátka na pláži, Solaris wellness a spa.

Doprava

Možnost dopravy vlastní nebo autobusem. Odjezdy autobusů jsou vždy v pátek, návrat v neděli. Možnost zakoupení místenky. Zakoupením místenky si rezervujete místo v autobuse dle svého přání (výběr strany autobusu, řada nebo přibližná místa, nikdy ne čísla sedaček, jelikož každý autobus je jinak číslovaný). Upozorňujeme, že se může přání lišit např. o řadu, z důvodu velikého počtu klientů a autobusů. S ohledem na kapacitu zavazadlového prostoru autobusu je maximální počet 1 zavazadlo na osobu do 20 kg. Při nedodržení počtu zavazadel a dané váhy bude za nadváhu do max. 5 kg účtován poplatek dle zaslaných pokynů týden před odjezdem.

Popis

Pláž je vzdálena od hotelu přibližně 50 m. K dispozici jsou sprchy i kabiny.

Ubytování

Klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek (palanda pro děti do 11,99 let), s vlastním příslušenstvím, balkon, SAT/TV, minibar, telefon, fén. Možnost rodinných pokojů - 2 propojené dvoulůžkové pokoje s palandami, s možností ubytování až 4 dětí do 11,99 let se 2-4 dospělými osobami.

Stravování

Polopenze formou švédských stolů. Jídelna je vybavena bufetovým pultem, který je přizpůsoben výšce dětí.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Kombinace destinací nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat