Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Chorvatské ostrovy a Plitvická jezera

Chorvatsko, Kombinace destinací

Chorvatské ostrovy a Plitvická jezera (hlavní fotografie)

4% sleva až

Strava Bez stravy, Dle programu, Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 2 dny, 3 dny, 4 dny, 5 dní, 6 dní, 7 dní, 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní
Doprava Autobusová , Letecká , Vlastní
Další názvy
Bosna a Hercegovina, Jižní Dalmácie
Chorvatsko - Apartmány s klimatizací pro 4-5 Osob - Murter - Tisno
Chorvatsko - Národní parky Chorvatska a koupání
Chorvatsko - Tučepi
...
Cena za osobu od 1 990 Kč

Dostupných: 148 zájezdů Zobrazit zájezdy

Dovolená s dětmi Poznávací zájezdy Dovolená pro seniory Hory a jezera

Program1. den: Odjezd ve večerních hodinách po nástupní trase přes Rakousko do Chorvatska, non stop se zdravotními přestávkami.

2. den: Ráno příjezd na Plitvická jezera, prohlídka tohoto unikátního přírodního úkazu zařazeného na seznam UNESCO - soustava 16 jezer s průzračnou modrozelenou vodou, kaskádami a vodopády. Pokračování na ostrov Krk, ubytování, večeře a nocleh ve tříhvězdičkovém hotelu Beli Kamik.

3. den: Po snídani celodenní výlet lodí na zelený ostrov Rab s návštěvou historického městečka Rab, které leží na malém poloostrově se čtyřmi zvonicemi. Městečko je známé svou přírodní krásou, architekturou a lidovými slavnostmi. Ve starých uličkách zažijete tu pravou středomořskou atmosféru obohacenou podívanou na krásné jachty v přilehlých křišťálových zátokách. Navečer návrat do hotelu, večeře a nocleh.

4. den: Po snídani celodenní okruh ostrovem Krk s prohlídkou městečka Krk a návštěvou malebného městečka Vrbnik, které je proslulé pěstováním specifické odrůdy bílého vína Žlahtiny, (ochutnávka vína a malé občerstvení zahrnuto v ceně). Možnost nákupu vína i dalších typických produktů. Malá zastávka v Punatu s možností návštěvy františkánského kláštera a muzea na kouzelném ostrůvku Košljun. Navečer návrat do hotelu, večeře a nocleh.

5. den: Po snídani odjezd do Opatije, mondénního lázeňského města v secesním stylu s krásnou promenádou podél moře a botanickou zahradou s exotickými dřevinami. Po prohlídce města následuje dvouhodinová panoramatická plavba lodí podél pobřeží s přípitkem a krásnými výhledy na opatijskou riviéru. Odpoledne pokračování do Postojne, prohlídka jedné z nejkrásnějších a nejnavštěvovanějších jeskyní Evropy proslulé mimořádným množstvím krápníků pestrých barev a tvarů, možnost návštěvy Predjamského hradu. Večer odjezd do vlasti.

6. den: Příjezd do ČR v ranních hodinách.

Popis

Trasa 1 (18.5. - 23.5.2018): Mladá Boleslav, Praha, Humpolec (dálnice), Jihlava (dálnice), Brno, Mikulov Trasa 2 (18.9. - 23.9.2018): Hradec Králové, Pardubice, Kolín, Poděbrady, Praha, Humpolec (dálnice), Jihlava (dálnice), Brno, Mikulov.

Ostatní

* ubytování na jednom místě * lodní výlety a prohlídka Rabu s průvodcem zahrnuty v ceně Orientační ceny vstupů nezahrnutých v ceně zájezdu v EUR: Plitvice 16,- Jeskyně Postojna 24,- Predjamský hrad 12,- Program zájezdu může být pozměněn v návaznosti na aktuální situaci či nepředvídatelné vlivy. Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu je 30 osob.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat