Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Chorvatské ostrovy a Plitvická jezera

Chorvatsko, Kombinace destinací

Chorvatské ostrovy a Plitvická jezera (hlavní fotografie)

15% sleva až

Strava Bez stravy, Dle programu, Polopenze
Ubytování Dle popisu
Délka pobytu 2 dny, 3 dny, 4 dny, 5 dní, 6 dní, 7 dní, 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní
Doprava Autobusová , Letecká , Vlastní
Další názvy
Albánie – země orlů
Bosna a Hercegovina, jižní Dalmácie, přírodní krásy a památky
Chorvatsko - Národní parky Chorvatska a koupání
Chorvatsko - Tučepi
...
Cena za osobu od 1 990 Kč

Dostupných: 45 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poznávací zájezdy Dovolená pro seniory Hory a jezera Lázně a wellness

Program

1. den: Odjezd ve večerních hodinách po nástupní trase přes Rakousko do Chorvatska, non stop se zdravotními přestávkami. 2. den: Ráno příjezd na Plitvická jezera, prohlídka tohoto unikátního přírodního úkazu zařazeného na seznam UNESCO - soustava 16 jezer s průzračnou modrozelenou vodou, kaskádami a vodopády. Pokračování na ostrov Krk, ubytování, večeře a nocleh ve tříhvězdičkovém hotelu Beli Kamik. 3. den: Po snídani celodenní výlet lodí na zelený ostrov Rab s návštěvou historického městečka Rab, které leží na malém poloostrově se čtyřmi zvonicemi. Městečko je známé svou přírodní krásou, architekturou a lidovými slavnostmi. Ve starých uličkách zažijete tu pravou středomořskou atmosféru obohacenou podívanou na krásné jachty v přilehlých křišťálových zátokách. Navečer návrat do hotelu, večeře a nocleh. 4. den: Po snídani celodenní okruh ostrovem Krk s prohlídkou městečka Krk a návštěvou malebného městečka Vrbnik, které je proslulé pěstováním specifické odrůdy bílého vína Žlahtiny, (ochutnávka vína a malé občerstvení zahrnuto v ceně). Možnost nákupu vína i dalších typických produktů. Malá zastávka v Punatu s možností návštěvy františkánského kláštera a muzea na kouzelném ostrůvku Košljun. Navečer návrat do hotelu, večeře a nocleh. 5. den: Po snídani odjezd do Opatije, mondénního lázeňského města v secesním stylu s krásnou promenádou podél moře a botanickou zahradou s exotickými dřevinami. Po prohlídce města následuje dvouhodinová panoramatická plavba lodí podél pobřeží s přípitkem a krásnými výhledy na opatijskou riviéru. Odpoledne pokračování do Postojne, prohlídka jedné z nejkrásnějších a nejnavštěvovanějších jeskyní Evropy proslulé mimořádným množstvím krápníků pestrých barev a tvarů, možnost návštěvy Predjamského hradu. Večer odjezd do vlasti. 6. den: Příjezd do ČR v ranních hodinách.

Ostatní

* ubytování na jednom místě * lodní výlety a prohlídka Rabu s průvodcem zahrnuty v ceně Orientační ceny vstupů nezahrnutých v ceně zájezdu v EUR: Plitvice 16,- Jeskyně Postojna 30,- Predjamský hrad 5,- Program zájezdu může být pozměněn v návaznosti na aktuální situaci či nepředvídatelné vlivy. Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu je 30 osob.

Popis

Trasa 1 (6. 5. - 11. 5. 2017): Mladá Boleslav, Praha, Humpolec (dálnice), Jihlava (dálnice), Brno, Mikulov Trasa 2 (19. 9. - 24. 9. 2017): Hradec Králové, Pardubice, Kolín, Poděbrady, Praha, Benešov, Tábor, České Budějovice.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat