Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Krásy Julských Alp s návštěvou Itálie

Chorvatsko, Kombinace destinací

Krásy Julských Alp s návštěvou Itálie (hlavní fotografie)

15% sleva až

Strava Bez stravy, Dle programu, Polopenze
Ubytování Dle popisu
Délka pobytu 2 dny, 3 dny, 4 dny, 5 dní, 6 dní, 7 dní, 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 12 dní
Doprava Autobusová , Letecká , Vlastní
Další názvy
Albánie – země orlů
Bosna a Hercegovina, jižní Dalmácie, přírodní krásy a památky
Chorvatsko - Národní parky Chorvatska a koupání
Chorvatsko - Tučepi
...
Cena za osobu od 1 990 Kč

Dostupných: 41 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poznávací zájezdy Dovolená pro seniory Hory a jezera Lázně a wellness

Ostatní

* ubytování na jednom místě * kombinace přírodních krás i historických památek * nevhodné pro osoby se sníženou pohyblivostí Orientační ceny vstupů a výletů v EUR: * Benátky lodí 60,- * jeskyně Škocjan 16,- * zámek Miramar 8,- Program zájezdu může být pozměněn v návaznosti na aktuální situaci či nepředvídatelné vlivy. Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu je 30 osob.

Popis

Trasa 1 (12. 5. - 17. 5. 2017): Opava, Ostrava, Frýdek Místek, Nový Jičín, Hranice na Moravě, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Brno, Mikulov. Trasa 2 (26. 9. - 1. 10. 2017): Plzeň, Rokycany, Beroun, Praha, Humpolec (dálnice), Jihlava (dálnice), Brno, Mikulov.

Program

1. den: Odjezd z ČR ve večerních hodinách po trase přes Rakousko do Slovinska, non stop se zdravotními přestávkami. 2. den: Příjezd k jezeru Bled, zastávka s možností návštěvy hradu. Procházka přírodním skvostem - roklinou Vintgar, dále pokračování k největšímu slovinskému jezeru Bohinj, krátký výstup k vodopádu Savica. V případě příznivého počasí výjezd lanovkou na Vogel (1 922 m), odkud se nabízí krásné výhledy na masivy Julských Alp s nejvyšší horou Slovinska Triglav (2 864 m). Pokračování na Istrii do městečka Umag, ubytování ve čtyřhvězdičkovém hotelu, večeře, nocleh. 3. den: Po snídani celodenní výlet do Itálie a Slovinska zahrnující krátkou prohlídku Terstu a významného sídla Habsburků - zámku Miramare a jeho překrásné zahrady. Pokračování do Slovinska, prohlídka unikátních Škocjanských jeskyní, labyrintu soutěsek, vodopádů a jezírek (zařazeno na seznam UNESCO). Večer návrat zpět do Umagu, večeře, nocleh. 4. den: Po snídani celodenní fakultativní výlet rychlolodí do Benátek. Den je také možno strávit relaxací a koupáním v moři nebo bazénu. Večeře, nocleh. 5. den: Po snídani odjezd Vipavskou vinnou stezkou do nejkrásnějších míst Julských Alp v Triglavském národním parku. Zastávka v městečku Kobarid s muzeem a krásným výhledem do okolí. Pokračování údolím řeky Soči, která je považována za jednu z nejkrásnějších v Evropě. Pokračování do průsmyku Vršič s výhledem na nejvyšší vrcholy Julských Alp a dále přes hlavní středisko zimních sportů Kranjska Gora do Rakouska. 6. den: Příjezd do ČR v ranních hodinách.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat