Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Dalmátská Riviéra - Studia a apartmány

Chorvatsko, Kombinace destinací

Strava Bez stravy, Dle programu, Polopenze
Ubytování Studio I Apartmán
Délka pobytu 7 dní, 8 dní, 10 dní
Doprava Autobusová
Další názvy
Dalmátská Riviéra - Studia A Apartmány
Dalmátská riviéra - studia a apartmány
Dalmátská riviéra studia a apartmány

Poloha

Garantujeme ubytování ve studiu, popř. apartmá s vlastní koupelnou, WC a kuchyňkou v letoviscích na Zadarské, Šibenické, Trogirské, Omišské a Makarské riviéře a to jak na pevnině, tak na přilehlých ostrovech jako jsou (Vir, Ugljan, Pašman, Vrgáda, Čiovo, a další - v tom případě zajistíme zdarma i lístky na trajekt pro přepravu osob a transfer od trajektu ke kapacitě). Privátní ubytování se nacházejí maximálně 950 m od moře. Výběr letoviska určuje organizátor dle aktuální dostupnosti. Konkrétní název Vašeho ubytování se dozvíte až po příjezdu do Chorvatska. V případě objednání více než 2 apartmánů je nutné si nechat dopředu potvrdit, že budou v jedné kapacitě.

Popis

Všechny námi nabízené apartmány mají vlastní koupelnu se sprchou a WC, kompletně vybavenou kuchyňkský kout s chladničkou.

Ubytování

Ubytování s vlastní koupelnou s WC a vybaveným kuchyňským koutem. Studia nebo apartmány pro 2 až 3 osoby - jedna místnost se 2-3 lůžky, studia nebo apartmány pro 4 až 5 osob - jedna nebo dvě místnosti, apartmány pro 6 až 8 osob dvě až tři místnosti s možností 1-2 přistýlek. Obsazenost: studia nebo apartmány pro 2 až 3 osoby - 2-3 osoby, studia nebo apartmánu pro 4 až 5 osob - 4-5 osob, apartmány pro 6 až 8 osob s možností přistýlky 1 nebo 2 místnosti, minimální obsazenost 6-8 osob.

Stravování

Vlastní stravování.

Ostatní

Cenová BOMBA - dovolená autobusem do Chorvatska, velmi dostupné zájezdy pro každého. Nabídka je postavena na nabídce privátního ubytování no name, tj. dopředu nebudete znát konkrétní název Vašeho apartmá a ani letovisko. Můžete tak být ubytováni v některém z apartmánů z naší nabídky nebo i v dalších objektech mimo naši nabídku. ,
Poznámka: Hlavní nástupní místa: PRAHA, HUMPOLEC (D1), JIHLAVA (D1), VELKÉ MEZIŘIČÍ (D1), MIKULOV, BŘECLAV, BRATISLAVA, další nástupní místa možná po předchozím vyžádání.
Garance ubytování s balkónem - 1000 CZK/studio/pobyt, Garance ubytování v apt. A4 se 2 ložnicemi - 2000 CZK/apt./pobyt.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Kombinace destinací nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat