Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Faraon

Chorvatsko, Kombinace destinací, Trpanj

Strava All inclusive
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní
Doprava Vlastní

Poloha

Hotel Faraon se nachází přímo u moře na poloostrově Pelješac v městečku Trpanj. Hotel byl renovovaný a je vhodný pro náročnou klientelu. V hotelu je k dispozici recepce s terasou, trezor, internetový kout s bezdrátovým internetem na recepci, společenská místnost až pro 150 osob, venkovní bazén se sladkou vodou a dětský bazén, all inclusive bar u bazénu, parkování (za poplatek).

Popis

Asi 30 m, oblázková, s mírným vstupem do vody, vhodná pro děti. Na pláži je možné pronajmout si lehátka.

Sport a zábava

Program all inclusive dále zahrnuje: zapůjčení lehátek a slunečníků u bazénu, animace pro děti a dospělé, od června do října 2 x týdně taneční show s živou hudbou, dětský klub pro děti od 4 do 12 let. Pro hosty je dále k dispozici stolní tenis, šipky, bocce, sportovní programy, pronájem horských kol a kajaků. Zvířata povolena do max. 15 kg a pouze v termínech do 16.6. a od 9.9.2017 (za poplatek). Pokud budou mít klienti v pokoji zvíře, musí platit závěrečný úklid.

Ubytování

V hotelu jsou dva typy pokojů, pokoje Comfort a pokoje Premier. Pokoje Comfort jsou klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky s vlastním příslušenstvím, SAT/TV, telefon, fén, Wi-Fi, balkon na mořskou stranu. Pokoje Premier jsou prostornější než standardní pokoje, s balkonem na mořskou stranu, klimatizace, SAT/TV, telefon, fén, Wi-Fi. Pokoje 1/2+2 rodinné – 2 propojené klimatizované pokoje (jeden s manželskou postelí, jeden se 2 lůžky), 2 koupelny, 2× SAT/ TV, telefon, fén a Wi-Fi. Rodinné pokoje na parkovou stranu jsou bez balkonu. Lednička na pokoji na dotaz a za poplatek.

Doprava

Možnost dopravy vlastní nebo autobusem. Odjezdy autobusů jsou vždy v pátek, návrat v neděli. Autobusová doprava je zajištěna pouze do přístavu v Ploče. Dále se klienti dopraví trajektem na ostrov Trpanj sami, na své náklady (cca 32 HRK na osobu jednosměrně). Hotel Faraon je od přístavu vzdálen cca 100 m. Možnost zakoupení místenky. Zakoupením místenky si rezervujete místo v autobuse dle svého přání (výběr strany autobusu, řada nebo přibližná místa, nikdy ne čísla sedaček, jelikož každý autobus je jinak číslovaný). Upozorňujeme, že se může přání lišit např. o řadu, z důvodu velikého počtu klientů a autobusů. S ohledem na kapacitu zavazadlového prostoru autobusu je maximální počet 1 zavazadlo na osobu do 20 kg. Při nedodržení počtu zavazadel a dané váhy bude za nadváhu do max. 5 kg účtován poplatek dle zaslaných pokynů týden před odjezdem.

Stravování

V klimatizované restauraci, all inclusive – plná penze formou švédských stolů včetně nápojů (červené nebo bílé víno, pivo, nealkoholické nápoje), denně 10.00–23.00 hod. v all inclusive baru u bazénu místní alkoholické a nealkoholické nápoje, pivo, červené nebo bílé víno, denně 16.00– 17.00 hod. občerstvení (káva, čaj, sušenky), možnost objednání pouze polopenze. Dalmatská večeře s místními specialitami 1x týdně.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Chorvatsko v lokalitě Kombinace destinací nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat